Yorumcu, Potansiyel Gördüğü 8 Metaverse Coin’i Paylaştı!

Kripto yorumcusu Mark Arguinbaev, piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe sıralanan, en iyi 8 metaverse coin projesini paylaşıyor. Biz de coinmuhendisi.com olarak okuyucularımız için derledik.

Potansiyeli olan düşük değerli metaverse coin projeleri

8. Starlink (STARL)

Starlink, kullanıcıların Blockchain tabanlı ekonomisinde dijital varlıkları toplamasına ve ticaretine olanak tanıyan geniş bir 3D sosyal evren.

7. Bloktopia (BLOK)

Yorumcuya göre Bloktopia, dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D oluşturma motoru Unreal Engine 5’i kullanarak şimdiye kadar yapılmış en yüksek kaliteli metaverse’lerden bazılarını elde edebilecek.

6. CEEK VR (CEEK)

CEEK VR, müzik yayıncılığı ve akışının geleceği olmayı hedefliyor. Yorumcuya göre, CEEK, Kasım ayında The Ellen Show’da görünen CEEK VR 4D kulaklıklarla kriptodaki en sağlam pazarlama kampanyalarından birine sahip.

5. Victoria VR (VR)

Victoria VR, Unreal Engine tarafından desteklenen sürükleyici, gerçekçi bir metaverse coin projesi. Yorumcu Victoria VR’ın, gelecekte anlamlı iş ortaklıkları oluşturmak için en son teknolojik yeniliklerden yararlanmaya çalıştığını belirtiyor.

4. UFO Gaming (UFO)

UFO Gaming, merkezi olmayan Blockchain tabanlı metaverse oyun platformu. Dark Metaverse, UFO Gaming’in bir dizi oyun içeren Metaverse’ü. Her oyun, kullanıcıların ziyaret edebileceği Dark Metaverse’de kendi gezegenine sahip.

3. Radyo Caca (RACA)

Radio Caca, bir DAO ve Maye Musk Mystery Box NFT’nin özel yöneticisi. Yorumcuya göre RACA, Maye Musk ile ortaklığı nedeniyle en sıcak metaverse coin’lerden biridir.

2. Meta Hero (HERO)

Metaverse’e açılan kapı olarak adlandırılıyor. Yorumcuya göre Metahero, bu listedeki en az değer verilen projelerden biri ve 2022’de kesinlikle izlenmeye değer ve aynı zamanda sürekli olarak yüksek işlem hacmiyle güçlü topluluk desteğine sahip.

1. WAX (WAXP)

Yorumcuya göre WAX, özellikle Enjin Coin ve Theta Network gibi multi-milyar dolarlık projeler göz önüne alındığında, 2022’de kolayca iki veya üç katına çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir