Altcoin Bitcoin Coin

Whale Stats Verilerine Göre En Büyük Top 1000 Ethereum Balinası Shiba Inu (SHIB) Tutmaya Devam Ediyor

Top 1000 Ethereum (ETH) balinasını takip eden Whale Stats’ın verilerine göre balinalar ellerinde popüler meme coin Shiba Inu’yu (SHIB) tutmaya …

single-image

Top 1000 Ethereum (ETH) balinasını takip eden Whale Stats’ın verilerine göre balinalar ellerinde popüler meme coin Shiba Inu’yu (SHIB) tutmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Balinalar Ethereum dışında cüzdanlarında sırasıyla şu token’ları tutuyor:

  1. SHIB
  2. FTT
  3. USDT
  4. OKB
  5. GALA
  6. USDC
  7. BEST
  8. CRO
  9. MATIC

Whale Stats’ın oranlarına baktığımızda Ethereum dışında en çok %7.78 oranında SHIB, %6.9 oranında FTT, %4.41 oranında USDT ve %2.58 oranında OKB cüzdanlarda tutuluyor.

Verilere göre toplam SHIB holder sayısı 1,083,308. Bu cüzdanlar arasında tespit edilen 100 balina bulunuyor. SHIB tutan balinalar ayrıca ETH, MATIC, OKB ve MANA da tutuyor.

Son 24 saatte SHIB aktif adres sayısında %7 oranında bir yükseliş yaşandı. SHIB, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %5 oranında yükseldi. Kripto para yazının yazıldığı sırada 0.00003584 dolardan işlem görüyordu.

FTT Token da Balinalar Arasında Popüler

Son 24 saatteki verilere baktığımızda balinaların en çok sırasıyla USDC, ETH, USDT, FTT ve GALA satın aldığını görüyoruz. FTT token ayrıca cüzdanlarda ETH dışında en çok tutulan 3. kripto para birimi.

Öte yandan son 24 saatte 1000 balina tarafından en çok satın alınan token listesine farklı bir kripto para birimi de girdi: STORJ. CoinGecko verilerine göre STORJ, 1.97 dolardan işlem görüyordu.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler