Veriler Çıktı: Bu 3 Altcoin, Emsalsiz Bir Hızla Büyüyor!

Kripto piyasaları yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaparken, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) birkaç rakibi tam gaz ilerliyor. Erken aşama girişim şirketi Electric Capital, yeni bir yıllık geliştirici raporunda, Ethereum’un hızlı büyümesinin devam etmesine rağmen, 3 gelecek vaat eden altcoin projesinin benzeri görülmemiş bir hızla yükseldiğini söylüyor. coinmuhendisi.com olarak raporun değerlendirmelerini aktarıyoruz.

Bu altcoin projeleri ETH’den daha hızlı büyüyor

Electric Capital raporunda, altcoin projelerinin büyüme hızları değerlendirildi. Verilere göre Ethereum’un güçlü ivmesine rağmen, birinci katman Blockchain’ler arayı hızla kapatıyor:

Polkadot, Solana, NEAR, BSC (Binance Smart Chain), Avalanche ve Terra, Ethereum’un tarihinin benzer noktalarında yaptığından daha hızlı büyüyor.

  • Birinci katman Blockchain protokolü Solana (SOL), Kasım ayında 2 doların altından ATH seviyesi olan 260 dolara sıçradığı bir kırılma yılından geliyor. SOL şu anda 139 dolardan işlem görüyor.
  • Blockchain’ler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) da 2021’de büyük bir çıkış yaptı. DOT, Kasım başında 10 doların altından 54.98 dolara çıktı ve şu anda 25.55 dolardan işlem görüyor.
  • Piyasa değerine göre 9.sıradaki Terra (LUNA), 2021’in ilk yarısında bir doların altından 20 doların üzerine çıktı, ardından piyasa çapında bir düzeltmenin ardından istikrarlı bir yukarı hareketler serisi başladı ve Temmuz’dan bugüne yaklaşık 10 kat değerlerdendi. Mevcut fiyatı 70.38 dolardır.

Avichal Garg, lider altcoin projesinin ağ aktivitelerine dikkat çekiyor

Electric Capital’in kurucu ortağı Avichal Garg, tam zamanlı aylık geliştiricilerdeki büyümeyle ilgili önemli verileri paylaşmak için Twitter’a gitti ve Terra’nın %313 arttığını ve Solana’nın %307 ile yakın bir ikinci sırada olduğunu belirtti. Garg ayrıca Ethereum’un büyümesine de dikkat çekiyor:

Ethereum toplam geliştiricilerde +%42, tam zamanlı geliştiricilerde +%24 büyüdü. ~700 yeni geliştirici, her ay Ethereum ekosistemine katkıda bulunuyor.

Kurucu ortak ayrıca, Polkadot’un 2020’den 2021’e kadar Ethereum’a kıyasla %66,6’lık büyümesini gösteren yukarıdaki tabloyu paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.