Uzmanlar, Bu Metaverse Coin’den Ralli Bekliyor!

Uzmanlar, oyunun popülaritesi arttıkça popüler metaverse coin Axie Infinity fiyatının %80 artabileceğini tahmin ediyor. Axie Infinity’nin geliştiricileri Sky Mavis, yakın zamanda geliştirilmekte olan arazi oyununu ortaya çıkardı. Axie Infinity, oyunu ilk 1000’de bitirenler için sezonluk ödülleri duyurdu. Stake ödüllerinde planlanan düşüşe rağmen, analist Ekta Mourya Axie Infinity fiyatında yükseliş görünümüne sahip. Detaylar coinmuhendisi.com’da.

Parlayan metaverse coin projesi

Play to earn oyunlara sermaye girişi artmaya devam ederken, Axie Infinity fiyatının yükseliş eğilimi var. Analiste göre AXS, benimsemedeki ani artış ve 2022 planları ile %80 oranında artabilir. En büyük oyna-kazan oyunlarından biri olan Axie Infinity, benimsenme ve popülerlikte bir artışa tanık oldu. Oyunun tokeni AXS, 2021’in on iki ayı boyunca piyasa değerinde büyüme kaydetti. Axie Infinity ekosistemi ve oyununun geliştiricileri Sky Mavis, 2022 için yol haritalarını açıkladı. Oyna-kazan oyun ekosistemi planları, Axie Infinity için yükseliş hikayesini ateşledi. Axie Infinity arazisi şu anda geliştirme aşamasında ve yıl içinde piyasaya sürülebilir. Ortalama Axie Infinity oyuncusu ayda 400 dolar kazanıyor ve bu da onu üçüncü dünya ülkelerinden gelen kullanıcılar için pasif bir gelir kaynağı yapıyor. Bugün erken saatlerde, oyna-kazan oyunu, oyunu bitirenler için sezonluk ödülleri duyurdu. Bu, oyuna yeni kullanıcıları çekebilir ve tokenin kabulünde bir artış anlamına gelebilir. Ayrıca oyun, aylık 2.000.000 olan bahis ödüllerinin planlı olarak 1.566.000’e düşürüldüğünü duyurdu.

FXStreet analistleri, Axie Infinity fiyat trendini değerlendirdi. Analistler, Axie Infinity’nin bir geri dönüşün ardından yükseliş eğilimi başlatabileceğini tahmin ediyor. Analistlere göre, play to earn tokeninin çok sayıda yukarı yönlü potansiyeli var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.