Ünlü Sanatçı: Tüm BTC’lerimi Satıp Bu Altcoin’den Aldım!

Rusya’nın en büyük rap yıldızlarından biri, yeni şarkısı ve sosyal medya tanıtımıyla bir altcoin projesini destekliyor. Üst düzey Rus müzisyen ve söz yazarı Alisher Morgenshtern resmi bir TON elçisi oldu. Ayrıca sanatçı, tüm BTC’lerini sattığını ve onun yerine TON isimli altcoin’den satın aldığını da belirtiyor. coinmuhendisi.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Alisher Morgenshtern, tüm BTC’lerini sattı ve bu altcoin projesinden aldı!

Üst düzey Rus müzisyen ve söz yazarı Alisher Morgenshtern, projenin elçisi olarak TON isimli altcoin’e desteğini kamuoyuyla paylaştı. Sanatçı, Telegram, Instagram dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya kanallarında altcoin projesinden defalarca bahsetti ve hatta yeni çıkan “Neden?” adlı şarkısında kripto paradan söz etti.

Morgenshtern, resmi olarak ülke tarihindeki en büyük medya kişiliklerinden biri haline gelen, Rusya’da son derece popüler bir rap sanatçısıdır. Temmuz 2021’de Spotify, Morgenshtern’in hizmet tarihinde Rusya’da en çok dinlenen müzisyen olduğunu iddia etmişti.  Alisher, kısa süre önce yayınlanan “Neden?” adlı parçasında, Telegram Open Network Coin’den bahsetti. Sanatçı şarkısında tüm Bitcoin’lerini sattığını ve onun yerine TON aldığını da söylüyor. 

Alisher Morgenshtern: Tüm Bitcoin’imi sattım ve TON aldım, evet!

Şarkıyı yayınlamadan bir gün önce, Alisher abonelerini ödeme olarak aldığı 10 milyon doları nasıl harcadığını tahmin etmeye davet etti. Sadece birkaçı süper yıldızın parasını kripto paralara harcadığını öngördü. Ertesi gün Morgenstern, aboneleriyle TON’u ve neden ona yatırım yapmayı seçtiğini anlatan bir gönderi paylaştı. Alisher, projenin gelecekteki gelişimini desteklemek için, yalnızca giriş için 1 TON ödeyecek kullanıcılar için özel bir topluluk duyurdu.

Özel Telegram kanalı, gece yarısı halka açıklanacak yeni bir şarkı da dahil olmak üzere yazara ait özel paylaşımlar içeriyor. Alisher, gönderisinin sonunda aboneleriyle TON ekibiyle kişisel olarak konuştuğunu ve gelecekte Pavel Durov’un başarılarını aktif olarak desteklemeye karar verdiğini paylaştı. Sanatçı ayrıca Rusya’ya atıfta bulunarak TON’un şu anda “vatanımızın en parlak beyinleri” tarafından yönetildiğini söyledi. Gönderiye göre, Alisher gelecekte proje hakkında daha fazla paylaşımda bulunacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir