Altcoin

Ünlü CEO, 2022’nin 5 Kripto Para Trendini Paylaştı!

Grayscale Investments’ın CEO’su Michael Sonnenshein, 2022’nin lokomotifi olabilecek 5 kripto para trendini paylaşıyor. Sonnenshein, yatırımcılar …

single-image

Grayscale Investments’ın CEO’su Michael Sonnenshein, 2022’nin lokomotifi olabilecek 5 kripto para trendini paylaşıyor. Sonnenshein, yatırımcılar için hazırladığı yeni bir raporda, kripto para ekonomisinin ve ekosisteminde hala erken aşamalarda olduğunu ifade ediyor. Bu yazıda, coinmuhendisi.com olarak derlediğimiz Sonnenshein’in 2022 ilk yarı analizlerine göz atalım.

Michael Sonnenshein, 5 potansiyel kripto para trendini paylaşıyor

Ünlü CEO, yatırımcılara, yeni yılda kripto altyapılarının gelişimini yakın takip etmeyi tavsiye ediyor:

Kripto ekonomisi ve mevcut finansal piyasalar giderek daha fazla iç içe geçtikçe, bunların en çekici uzun vadeli yatırım fırsatlarından bazılarını sağlaması muhtemeldir ve Grayscale, omurgayı oluşturan protokollere sorunsuz, erken erişim belirleme ve sağlamaya lazer odaklıdır.

Sonnenshein ayrıca, yeni kripto para birimlerinin ve protokollerinin çoğalmasıyla sıralama yapmanın zorlaştığını ekliyor:

2013’ten beri yaptığımız gibi, hem belirli token’lere hem de daha çeşitli ve tematik fonlara odaklanan en cazip fırsatları belirlemeye ve tekliflerimizi buna göre genişletmeye devam edeceğiz.

Web3 ve NFT’ler 2022 trendleri arasında

Grayscale yöneticisi, Web3 odaklı altcoin projelerinin bu yıl boyunca yüksek getiri potansiyelleri sunduğunu ve önümüzdeki süreçte “güçlendirilmiş ana akım keşif ve benimseme” göreceğini tahmin ediyor. Ayrıca, metaverse projelerinin kalbinde yatan NFT’lerin 2022’de gelişmeye devam edeceğine inanıyor:

Fiziksel ve dijital dünyaların, özellikle özgünlük, köken, sahiplik ve daha fazlası gibi konular etrafında ve moda, müzik, oyun, emlak ve biletleme gibi sektörlerde daha da fazla harmanlanmasını görmeyi bekliyoruz. Ekibimiz NFT’lerin gelişimine çok dikkat ediyor.

Son olarak Sonnenshein, düzenleyici çerçevenin ve politika yapıcıların şu anda kripto ile her zamankinden daha fazla meşgul olduğu sonucuna varıyor:

Bu, konuşmanın, uygun düzenleyici çerçevelerle sağlandığında bu yeni teknolojilerin nasıl gelişebileceğine, kripto şirketlerini ABD’de tutmasına ve kripto düzenlemesi için küresel bir standart belirlemesine olanak sağlıyor.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler