Altcoin

Türklerin Favori Altcoin’inde Şok Gelişme: Yatırım Aracı Değil!

Kripto para piyasası düzeltici fiyat hareketleriyle mücadele ederken, Türk kripto yatırımcılarının favori altcoin projelerinden Holo (HOT) ilginç …

single-image

Kripto para piyasası düzeltici fiyat hareketleriyle mücadele ederken, Türk kripto yatırımcılarının favori altcoin projelerinden Holo (HOT) ilginç bir tartışmayla gündeme geldi. Altcoin projesinin teknik ekibinden Paul d’Aoust, HOT’un bir yatırım aracı olmadığını söylüyor. Ayrıntılar coinmuhendisi.com‘da.

Paul d’Aous: Holo (HOT) yatırım aracı değildir

Holo’nun amacı, daha geniş internet ile Holochain kullanılarak oluşturulan uygulamalar arasında bir köprü görevi görerek, Holo ağ katılımcıları tarafından internette barındırıldıkları için DApp’lerin kolayca erişilebilir olduğu bir ekosistem sunmaktır. Projenin arkası geliştirici ekipten Paul d’Aoust, özellikle Türkiye’de geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşan HOT’un bir yatırım aracı olmadığını söylüyor. d’Aoust, gün içindeki tweet’lerinde şu ifadelere de yer verdi:

En başından beri Holo’nun bir yatırım aracı olmadığını söyledik. HOT, HoloFuel’in hosting hizmetinde kullanılmak için çıkarıldı. Biz her zaman pazarlamayı farklı yapmayı amaçladık. Bence bu insanlara sahte bir vaat satıldı.

Türk altcoin yatırımcıları mağdur

Tartışmanın Türkiye’deki enflasyona çekildi bölümlerde oldu. Ekonomik kriz ve HOT mağdurlarına yönelik sorulara cevap veren Paul, kendisine yöneltilen “insanların mali mücadelelerini de göz önünde bulundurun” eleştirisine şu yanıtı verdi:

Biliyorum, kalp kırıyor. Bana ağır geliyor. Yine de en başından beri HoloFuel’in bir yatırım olmadığını her zaman söyledik — bu bir hosting kredisi ön alımıdır. Ve biz her zaman pazarlamayı farklı yapmayı amaçladık.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler