Tecrübeli Analist, Satın Aldığı Altcoin’i Duyurdu! İşte Nedeni

Türk kripto para piyasasında popüler olan analist Erhan Ünal, 424 bin Twitter takipçisine en son satın aldığı altcoin projesini paylaştı ve nedenlerini açıkladı. Ayrıntılar için coinmuhendisi.com okumaya devam ediniz.

Analistin aldığı altcoin projesine ilişkin hedef seviyeleri ne?

Tecrübeli analist Erhan Ünal, altcoin projesi PancakeSwap (CAKE) satın aldığını paylaştı ve PancakeSwap üzerinden CAKE’ in Stake getirisinin yıllık %64,4 olduğunu belirtti. PancakeSwap, BEP-20 Pancake tokeni (CAKE) tarafından desteklenen Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu merkezi olmayan bir kripto para borsası (DEX). CAKE tokeni, PancakeSwap protokolünde kullanılan ve token takasları için uygun hale getirilen birkaç token’den biri.

Analiste göre, altcoin fiyatı son düşüşlerle birlikte makul seviyelere kadar geriledi. Analist, fiyatının en major destek bölgesine kadar ulaşmasının ve bu süre zarfında stake getirisinin tatmin edici bir oranda olduğu için 10,8 dolar maliyetle satın aldığını belirtiyor. Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre altcoin fiyatı son 24 saat içinde %2,76 kazançla 11,25 dolardan işlem görüyordu. Erhan Ünal, yaptığı yatırımı önümüzdeki 3-4 aylık süreç boyunca taşımaya devam edeceğini belirtiyor ve 10,10 dolar – 9, 50 dolar destek bölgelerine karşın fiyat hedefi olarak 17,35 dolar ve 26,45 dolar seviyelerini veriyor.

Kaynak: Erhan Ünal / Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir