Talecraft Nedir ?

TALECRAFT

TaleCraft, Avalanche’da bir Gaming NFT projesidir. 4 ana element kartı ile çeşitli el sanatları yaparak NFT basabileceğiniz ve bu kartları pazarda satabileceğiniz bir kart oyunudur. TaleCraft’ta 4 ana unsur haftalık olarak satılacak sandıklarda verilir. Yani kartlar sınırlıdır. Kendi içinde deflasyonel bir yapıya sahiptir. Her işçilikte kullanılan kartlar yanacaktır.

Elementel baz kartlar haftalık olarak satılmaktadır ve bu ortaçağ metaversesinde sadece en yetenekli simyacıların gelişmesine ve ilerlemesine izin verir. Tüm NFT sahipleri, oyun ekosistemi tarafından oluşturulan AVAX verimini alacak ve en sadık ve yetenekli sahiplerini ödüllendirecek.

NFT ve Belirteç Deflasyon Sistemi

TaleCraft, sürdürülebilir, uzun vadeli bir ekonomi üretmek için tasarlanmış, oyun tasarımı ve kıtlığı dengeleyen yepyeni bir NFT baskı sürecinden yararlanır. Crafting Technology bunu kısmen, daha yüksek seviyeli kartlar oluşturmak için temel kartları yakarak, kıtlığı oyun teorisiyle tarayarak başarıyor. Ek olarak, sandıklar $CRAFT ile açıldığında, hem yakılır hem de hayati likidite için kullanılır – tüm oyun ekonomisini güçlendirir. NFT’nin toplam arzı, serbest piyasa ilkeleri tarafından yönlendirilen topluluk talebi tarafından belirlenecek ve dengelenecektir.

Masa Oyunu

TaleCraft’ın kazanılır masa oyunu modu, oyuncuların kafa kafaya gitmelerini, becerilerini test etmelerini ve simyalarının ve hazırlanmış güçlerinin gücünü göstermelerini sağlar. Bu, NFT işçiliği ve ekonomisini orta çağ savaşında hayata geçirmek için ilgi çekici bir oyun deneyimidir. Başarılı bir galip, oyun protokolü tarafından oluşturulan AVAX ödülleri kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir