Shiba Inu ve Bu 3 Altcoin’den Müjde: 4 Borsa Listeliyor!

Dev hacimli kripto para borsaları Binance, Koinbazar ve Huobi Global, Shiba Inu ve 3 altcoin projesini 11 Ocak’ta listeleyeceğini duyurdu. Bu yazıda, listeleme haberlerini sıralayalım ve işlem tarihlerine göz atalım.

Shiba Inu ve 3 altcoin projesi dev borsalarda listeleniyor

AMC Theatres CEO’su Adam Aron, geçtiğimiz günlerde AMC’nin web sitesinde ve mobil uygulamasında Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’yu (SHIB) bir ödeme şekli olarak kabul etmeye çalıştığını tweet yoluyla bildirdi. Duyuruya göre uygulama büyük olasılıkla Mart ayında gerçekleşecek.

Öte yandan Hindistan merkezli kripto borsası Koinbazar, Binance, Kraken ve Shib’i listeleyen diğer üst düzey borsalara katıldı. Koinbazar’ın birincil uzmanlığı, ABD’li yatırımcıların platformunda ticaret yapmasına izin vermektir. Borsa 2020’den beri faaliyet gösteriyor ve Coinmarketcap tarafından 154. sırada yer alıyor.

Huobi Global, 10 Ocak 2022’de Pioneer Zone’da LOOKS (LooksRare) token’i listeledi. İşlemler saat 18:00’de açılıyor. LooksRare (LOOKS), trader’leri ve içerik oluşturucuları katılım için aktif olarak ödüllendiren topluluk odaklı NFT bir marketidir. Huobi’de listelenecek platformun yerel token’i “LOOKS”dur.

Binance yeni bir altcoin listeliyor

Kripto para borsası devi Binance, 11 Ocak 19:00’da Glimmer (GLMR) token’i listeliyor. coinmuhendisi.com olarak hazırladığımız Binance listesinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Günün son listeme haberinde, Polen DeFi protokolünün yönetişim token’i PLN, AscendEX’te listeleniyor. PLN’nin birincil merkezi borsa listesi ve AscendEX’te listelenen ilk Avalanche chain token’idir. Duyuruya göre işlemler 11 Ocak 2022 Salı günü açılacak ve cüzdanlar yaklaşık 12 saat önce para yatırmaya açık olacak. PLN şimdi Avalanche tabanlı merkezi olmayan borsa Trader Joe’da işlem yapmak için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.