Altcoin

Shiba Inu Patlaması: 4 Borsa SHIB’i Listeliyor!

Yatırımcıların odağında olan popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), pek çok platformda listelenmeye devam ediyor. Sonuç olarak, daha fazla kullanıcı …

single-image

Yatırımcıların odağında olan popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), pek çok platformda listelenmeye devam ediyor. Sonuç olarak, daha fazla kullanıcı SHIB’e erişebiliyor. Kriptokoin.com olarak, en son SHIB listelemelerini derledik…

Shiba Inu, 4 yeni platformda listeleniyor

Meme coin Shiba Inu, bir borsa olan Euler’da listelendi. Euler, Ethereum tabanlı izinsiz bir borsa protokolüdür. Euler, Shiba Inu’nun platformda listelendiğini Twitter’da duyurdu. Ayrıca, platformun kullanıcılarının artık başka bir Euler’dan borç almak ve borç vermek için Shiba Inu’yu kullanabileceğini belirtti. Bu durum, aynı zamanda platformdaki kullanıcıların pozisyonlarını short’layarak veya ödünç alarak riskten korunma olanağına sahip olmalarını sağlar.

Bunun dışında, Kasım ayında Kraken’da listelenen SHIB için bir başka müjdeli haber Hindistan merkezli CoinDCX’ten geldi. Bunun dışında Bitso, Shiba’nın listelenmesini onaylayan en önde gelen Meksika borsası oldu. Borsa, Aralık 2021’de SHIB listelemesiyle dalga geçti ancak nihayet 13 Ocak’ta SHIB’i listeledi.

Son olarak, 211 milyon dolarlık işlem hacmine sahip Giottuss isimli bir borsa da SHIB’i listeliyor. Duyuru Giottuss’un Twitter hesabından yapıldı. Chennai merkezli borsa Giottuss, en büyük Hint borsalarından biri olarak adlandırılıyor. Giottuss’tan önce, bir başka tanınmış Hint borsası olan Koinbazzar, 10 Ocak’ta Shiba Inu’yu listeledi. Bu sırada Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yüzde 4.49’luk bir değer kaybı ile 0.00003053 dolardan el değiştiriyor. Coin, piyasa değeri ile 13. Sırada yer alıyor.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler