SHIB ve Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!

Crypton Exchange ve Uphold kripto para borsaları Ocak ayı listelerini duyurdu. Gizlilik odaklı altcoin projesi Monero, kullanıcıların herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın işlemler yapabileceği P2P mimarili Crypton borsasında listeleniyor. New York merkezli Uphold’ta Shiba Inu’nun (SHIB) listeleneceği tarihi paylaştı. İşte ayrıntılar…

Gizlilik odaklı altcoin Monero, Crypton listesine eklendi

Crypton Exchange, KYC şartı olmaksızın herkesin kullanımına açık olan Monero’yu (XMR) listesine eklediğini duyurdu. Monero, Utopia P2P ekosistemi tarafından desteklenen borsaya eklenen ilk üçüncü taraf altcoin projesi olacak. Crypton, Utopia’nın, merkezi veri depolama olmaksızın tamamen P2P mimarisi üzerine inşa edilmiş anonim bir Blockchain ekosisteminde çalışan eşler arası ağının bir parçasıdır. Ağ, kullanıcılarının gizliliği için tasarlanmıştır. Crypton listesiyle, Monero topluluğu artık kripto para birimini herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın satın alabilir, satabilir ve güvenli bir şekilde değiştirebilir.

Uphold, SHIB ve 3 altcoin’i listeliyor

New York merkezli kripto para borsası Uphold, son aylarda listelediği çeşitli popüler token’lerle gündeme geldi. Borsa, 30 Eylül 2021’de, Casper (CSPR), Terra (LUNA) ve THORChain (RUNE) projelerini listesine ekledi. Son duyurularda, Shiba Inu’nun 15 Ocak’a kadar listeleyeceğini bildiren platform, OriginTrail (Trac), Mina (MINA) ve Arweave’nin (AR) listelendiğini bildiriyor.

coinmuhendisi.com olarak aktardığımız üzere, 5-6 Ocak sürecinde Bitcoin fiyatından 4.000 dolar silindi. Uzmanlara göre piyasa türbülansı, ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz kararlarından kaynaklanıyor. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir