SHIB, DOGE Değil: Bu Meme Coin, Balinaların Radarına Girdi!

WhaleStats, Shiba Inu’dan ilham alan bir meme coin olan BabyDoge’un en büyük Binance Smart Chain cüzdanları arasında en çok işlem gören token haline geldiğini paylaştı. BabyDoge, ulaştığı cüzdan sayısıyla da Ethereum’u geride bırakıyor. Ayrıntılar coinmuhendisi.com‘da.

Meme coin BabyDoge, Ethereum’u geride bıraktı

Popüler balina dedektifi WhaleStats’a göre, BabyDoge, ilk 1000 BSC cüzdanının en sık ticaret yaptığı kripto para birimi sıralamasında Ethereum’u geride bırakıyor. 3 Ocak’ın erken saatlerinde, meme coin %41,9 artarak 0,000000002993 dolara yükseldi. Yazım sırasında BabyDoge, CoinMarketCap verilerine göre 0.000000002832 dolardan el değiştiriyor. Bunun dışında, köpek temalı kripto para birimini tutan cüzdan miktarı 1.110.205 ile rekor kırdı.

  • Ayrıca, en büyük 1.000 Binance Coin cüzdanı şu anda şaşırtıcı miktarda 45.366.399.736.989 BabyDoge değerine sahip, ancak sadece 121.629 dolara ve 3 BTC’den az.

BabyDoge, Dogecoin’in piyasasından ve özellikle Elon Musk’tan (büyük bir Dogecoin hayranı) dikkat çekmeye başlamasından sonra ortaya çıkan çok sayıda Dogecoin taklitçisinden biridir. Dogecoin taklitçilerinin listesi BabyDoge, Uncle Doge, MissDoge, Lil Doge, Mama Doge, Sister Doge vb. içerir. WhaleStats, BabyDoge‘nin ulaştığı rekor cüzdan sayısını aşağıdaki tweet’te paylaşıyor.

Baby Doge Coin nedir?

Baby Doge Coin, diğer meme coin projelerinden deflasyonist oluşuyla ve pasif gelir imkanıyla ayrılır. Projenin white paper’ine göre Baby Doge sahipleri, sadece Baby Doge token tutarak ekosistemde gerçekleşen her işlemden otomatik olarak %5 ödeme alıyor.

  • BabyDoge’nin son patlamasını 2 Ocak’ta %50 ile gerçekleştiriyor. Meme coin bugünde %20 ile yeşil tahtada ilk sıralara yükseldikten sonra, tüm kazancını 2 Ocak zirvesine kadar iade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.