Altcoin

SHIB Değil: Bu Altcoin, Balinaların HODL Yıldızı Oldu!

Popüler altcoin Uniswap, 24 saatlik kazançlarını koruyor. UNI, balinalar arasında en yaygın olarak tutulan altcoin’ler listesinin başında geliyor …

single-image

Popüler altcoin Uniswap, 24 saatlik kazançlarını koruyor. UNI, balinalar arasında en yaygın olarak tutulan altcoin’ler listesinin başında geliyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Popüler altcoin Uniswap, balinaların favorilerinden!

CoinMarketCap verilerine göre, Uniswap en çok kazananlar arasında yer alıyor. UNI ayrıca, WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, balinalar arasında en yaygın olarak tutulan kripto paraların başında geliyor. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksine bakıldığında, piyasa şimdi aşı korkuda görünüyor. Çünkü Bitcoin fiyatı ani bir düşüş yaşıyor.

Basın zamanında bir bazı altcoin’ler de değer kaybediyordu. Uniswap, 2022’nin başından beri yükseldi ve WhaleStats tarafından izlenen ilk 1.000 ETH cüzdanı arasında satın alınan ilk 10 kripto para arasında yer alıyor. Buna ek olarak UNI, en yaygın olarak tutulan token olmaya devam ediyor, bu da neredeyse tüm büyük cüzdanların en az bir Uniswap tokenine sahip olduğunu gösteriyor.

Uniswap CEO’su 2022 için önemli açıklamalarda bulundu

Uniswap Protokolü’nün mucidi ve Uniswap Labs CEO’su Hayden Adams, geçtiğimiz yıl 2022’ye girerken Uniswap laboratuvarlarının başarılarını bir dizi tweet’te hatırlattı. Çinli muhabir  Colin Wu, konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

‘Uniswap 2022’de geliştirme yönünü ortaya koydu: Geliştiricileri daha iyi motive etmek ve onları katılmaya teşvik etmek… Kümülatif ticaret hacmi 2022’de 1 trilyon ABD dolarını aşacak.

Aralık 2021’de Uniswap Labs, %99,3’ten fazla onay konsensüsünü yansıtan oylara dayalı olarak Uniswap v3 sözleşmelerinin devreye alındığını duyurdu. 

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler