Radarınıza Alın: Devasa Balinalar, Bu Altcoin’lerden Topluyor!

Şubat ayında Robinhood borsasında Shiba’nın listeleneceğiyle ilgili bazı söylentiler, en büyük Ethereum balinalarının delicesine Shiba Inu satın almasına neden oldu. Son işlemlerde, en büyük Ethereum balinalarından “Light”, 1.9 milyon dolarlık SHIB alımıyla ortaya çıktı. Balinalar Shiba dışında FTT ve OKB gibi borsa tokenlerine de büyük ilgi gösteriyor. Gelin, altcoin balinalarının 13 Ocak’taki aktivitelerini inceleyelim.

‘Light’ isimli balina 58.9 milyar Shiba Inu satın aldı

En büyük 1.000 Ethereum balinası listesinde üçüncü sırada yer alan ‘Light’ isimli dev cüzdan sahibi, şaşırtıcı şekilde 1,9 milyon dolar karşılısında 58.9 milyar Shiba Inu satın aldı. Robinhood’un Shiba’yı Şubat 2022’de listeleyeceği etrafındaki dedikodular, meme tokenin fiyatına %20’lik yükselişle yansıyor. “Light” lakaplı balina ise portföyünün %34’ünü Shiba’ya ayırıyor. Ancak, geçtiğimiz gün piyasa değeri sıralamasında Polygon (MATIC) tarafından devrilen SHIB’in oldukça güçlü alternatifleri de bulunuyor.

Altcoin balinaları bu tokenleri yağmalıyor

Balinalar SHIB’ya yoğun ilgi gösteriyor. Whalestats verilerine göre, en büyük 1000 ETH cüzdanı bir kez daha Shiba Inu’yu satın alınan ilk 10 kripto para birimi arasında en büyük paya ulaştırdı. Böylece SHIB, en büyük 1000 ETH cüzdanı tarafından satın alınan ilk 10 token arasına geri döndü. Listelenin ilerleyen sıralarıyla sonlandıralım…

olarak aktardığımız üzere, Ethereum balinaları Shiba’ya ilgi göstermezken, FTX borsasının yerel tokeni FTT en popüler altcoin’lerden biri haline geldi. Şimdi ilk sıraya geri dönen SHIB, toplam balina pozisyonunda ortalama %15 temsil eden 1.67 milyar dolarlık birikime sahip. Listelenin ilerleyen sıraları aşağıdaki altcoin projeleriyle tamamlanıyor.

  1. Shiba Inu (SHIB): 15.75
  2. FTX Token (FTT): %14.32
  3. Diğer tokenler: %7.58
  4. USDC: %6.4
  5. USDT: %6.06
  6. OKB (OKB): %4.75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.