Altcoin Metaverse NFT

Racefi Nedir?

single-image

RACEFİ

Racefi, oyuncuların ve katılımcıların oyunun bazı bölümlerine sahip olduğu, kazanılır bir araba yarışı oyunudur. Oyuncular oyun içinde etkileşim oynayarak kazanabilirler. Oyunun sahip olunabilir tüm bölümleri doğrulanabilir NFT’ler şeklindedir.

Racefi, Solana ekosistemindeki ilk AI /ML entegre otomobil yarışı oyunudur. RaceFi’nin metaverse’inde oyuncular hız susuzluğunu gidermek için çeşitli oyun modlarının tadını çıkarırken kazanabilir veya oyun içi mülkleri kontrol ederek ve ekosistem oyuncularımızla etkileşime girerek kar edebilir. İki ana oyun özelliği Pure Race ve Battle Race’tir. Pure Race iki oyun modu içerir: PvP ve PvE. PvE modunda, oyuncular doğrudan aracı sürecek ve kontrol edecek, PvP modunda ise oyuncular stratejik istatistiklerini özelleştirecek ve ardından yapay zeka sistemi yarışın sonucunu analiz edecek. Savaş Yarışı açısından, oyuncular arabalarını silahlar ve kalkanlar gibi savaş özellikleriyle yükseltmelidir. Zaman sınırı veya bitiş çizgisi olmayacak, oyuncular sadece bir kurtulan kalana kadar yarışmaya ve birbirlerine saldırmaya devam edecek ve bu araba savaş yarışının galibi olacak.

Oyunun yerel platform para birimi $RACEFI, tüm oyun içi aktiviteler için kullanılır. Oyuncular yarış sınıfına bağlı olarak günde yaklaşık iki kez ücretsiz olarak yarışabilecekler.

Bir yarışa girerken, oyunculara Yarış Koşulları sunulur. Bunu göz önünde bulundurarak, oyuncular yarışta yarışmak için Yarış Stratejilerini oluşturan çeşitli seçenekler arasından seçim yapın. Yarış daha sonra arka plandaki algoritmaya göre otomatik olarak çalışır. Yarışın sonuçları öncelikle her yarışçının Yarış Stratejisinin ne kadar iyi oynadığına ve ikinci olarak ağırlıklı bir rastgele algoritma ile belirlenir. Daha yüksek DP ve yükseltmelere sahip otomobiller yarışta avantajlıdır.

arışmak için, oyuncular bir benzin istasyonundan benzin alır ve sonra yarışa girerler. Yarış başına alınan tüm gazların toplamı ödül havuzunu oluşturur. Birincilik ödül havuzunun %50’sini kazanır, ikinci ve üçüncülük havuzun ikinci yarısını böler. Kazançlar $RACEFI Jetonlarında ödenir.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler