Popüler Analistler Ona İşaret Etti: Step Finance (STEP) Nedir?

Solana ekosistemi hızla büyüyor! Üzerine inşa edilen dApp’lerin miktarı da patlıyor. Aylık geliştiricinin lansmanından bu yana gelişimi, rakipleri geride bırakma yolunda. Ancak tüm bu büyüme hızına bakıldığında ağ üzerine kurulan projelerin hepsini nasıl takip edeceğiz? İşte burada Step Finance (STEP) devreye giriyor. Milyonluk aboneye sahip Altcoin Daily’in analistleri de bu altcoin’e dikkat çekiyor. Gelişen bir kripto para projesini tartışalım: Step Finance (STEP) nedir ve nasıl Solana’nın ön sayfası olmayı hedefliyor? coinmuhendisi.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte projeyi inceleyelim…

Step Finance (STEP) nedir?

Bu bir portföy yönetimi panosudur ve Solana kullanıcılarının tüm Solana sözleşmelerinde tek bir yerde analiz yürütme ve toplama işlemlerini görselleştirmesi için ilk durak olmayı hedefliyorlar. Bu gösterge panosu, yalnızca size kâr ve zararı göstermenin ötesine geçerek, kullanıcıların pozisyonlarının performansını ve risk profilini anlamalarına yardımcı olur.

Step Finance’ın özellikleri

STEP, kişinin tüm kripto portföyünü görselleştirmesine ek olarak, birçok Solana sözleşmesinde işlemleri tek bir yerde yürütür. Platformlarında birçok özelliğe sahipler, bunlar:

  • Konumlarınızı, tüm portföyünüzü görebileceğiniz bir gösterge panosu.
  • Token alım ve satımını kapatabileceğiniz takaslar.
  • Step, Serum, Orca, Raydium vb. içeren likidite havuzları.
  • Solana’da NFT’lerinizi yönetip paylaşabileceğiniz NFT galerisi.
  • Tüm yield farmer degens için Compounding yield farms.
  • Hayır kurumu bağışları ve Monitor ekosistemi getiri fırsatları.

Takım ve destekçiler kimlerdir?

3Commas, Alameda Research ve Solidity Ventures tarafından destekleniyorlar. Bu isimler aslında her kripto para projesinin desteğini istediği büyük şirketlerdir. Step Finance ekibinin üç üyesi ile tanışalım:

Kurucu Ortak: George Harrap, dünyanın ilk kripto havale girişimi Bitspark’ın kurucusudur ve on yıldan fazla bir süredir kripto piyasasındadır.

Kurucu ortak ve baş geliştirici: Aaronov, bir geliştirici ve ademi merkeziyetçilik gizliliği ve finansal özgürlük arayışının savunucusu.

Tasarım Lideri: Kristin Low, bir ürün ve hizmet tasarımcısı ve Bitcoin’i erken benimseyenler arasında yer alıyor.

Sonuç

Milyonluk aboneye sahip Altcoin Daily’in analistleri de son videolarında bu altcoin’e dikkat çekti. Analistler, STEP’in 2022’de izlenecek Solana tabanlı en popüler kripto para olduğunu düşünüyor. Bu makalede Step Finance (STEP) nedir? sorusuna sizlerle birlikte yanıt aradık. Bu makale sadece bilgilendirici amaçla kaleme alınmıştır. Bu nedenle herhangi bir yatırım kararınıza referans gösterilemez! Step Finance (STEP)’e ve diğer kripto paralara kendi detaylı araştırmanızı yapmadan kesinlikle yatırım yapmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.