Popüler Analist: Parabolik Ralli, Bu 4 Altcoin 10x Yapabilir!

Sosyal medyada CryptoWeatherMan olarak tanınan bir yatırımcı ve teknik analist, düşük değerli ve güçlü kullanım analarına sahip olduğunu düşündüğü 4 altcoin projesini paylaşıyor. Analist, piyasanın ne yaptığından bağımsız olarak neden 2022’de parlayacaklarını açıklıyor. Biz de coinmuhendisi.com okuyucuları için analistin paylaşımlarını derledik.

Değerlenecek altcoin projelerini nasıl tespit ediyor?

Timothy Ruth, 2007’de hisse senetlerine yatırım yapmaya başladı, ancak 2019’da Bitcoin’in patlayıcı büyümesine tanık olduktan sonra kripto piyasasına ciddi bir ilgi duydu. Bugün, Timothy Ruth kendini kripto trade’ine adamış durumda ve sosyal medyada CryptoWeatherMan olarak tanınıyor. Hisse senedi ve kripto piyasalarının çoğu şu anda zarar görürken, Ruth genel duygu konusunda endişeli değil. Bunun yerine, hala düşük değerliyken sağlam projelere erken girmeye odaklanıyor:

% 30.000 kazanç sağlayan veya bu sadece 100 kat arttı gibi iletileri görüyoruz. Bu tür kazançlar elde etmek istiyorsak, en iyi seçeneğiniz, henüz hiç dikkat çekmemiş olağanüstü düşük piyasa değerlerine sahip, temelde güçlü kriptolar bulmaktır.

Bu nadir değerli taşları bulmak, çok fazla veriyi toplamak anlamına geliyor. Bazen bu protokolleri oluşturan ve önemli sorular soran ekiplere bile ulaşmak, Ruth’un erken projeleri değerlendirirken yaptığı bir şey. Bu projelerin çoğu, onları bulduğunda her büyük borsada mevcut değil, ancak daha geniş bir yatırımcı kitlesine sunulduğunda, büyük ve hızlı büyüme potansiyeli taşıyor.

Analist, ayrıca büyük sorunları çözen Blockchain protokollerini bulmaya da odaklanıyor. Sadece ABD’de değil, küresel olarak toplumun en büyük sorunlarını belirleyerek işe başlıyor ve bunları ele almaya çalışan projeler arıyor. Altyapı faturası ve nereye para harcamak istediği gibi bir şey onun için iyi bir başlangıç ​​noktası. Enerji, veri depolama ve siber güvenlik gibi şeyler Ruth’un ilgi alanlarına giriyor. Ardından, bu sektörlere fayda ve çözümler sağlayan kriptolar için CoinMarketCap’i kontrol ediyor. Timothy Ruth, şu değerlendirmeyi yapıyor:

İşin püf noktası, başlangıç ​​aşamasında olan projelerin son derece değişken ve kesinlikle riskli olması. Ek olarak, onları yakalayan diğer traderlar da kâr için oradalar. Dolayısıyla yüksek fiyat zirveleri, traderlar kazanç elde etmek için akın akın satış yaptıkları için derin düşüşler anlamına da geliyor.

CryptoWeatherMan’a göre 10x ve hatta 100x potansiyeli olan projeler

Timothy Ruth, “enerji sektöründe kullanımı bulunan kriptoyu araştırırken, Powerledger (POWR) göze çarpıyordu” diyor. Powerledger, yeni enerji pazarları için bir işletim sistemi. Enerji, esneklik hizmetleri ve çevresel ürünlerin takibini ve ticaretini destekiyor. Birkaç farklı ülkede uluslararası olarak faaliyet gösteriyor ve merkezi Avustralya’da. “Aslında, 30 Aralık’tan bu yana zaten %93 arttı” diyen Ruth, enerji krizinin küresel olarak gelişen bir sorun olmaya devam edeceğini ve bu nedenle POWR değerinin 10 kat veya daha fazlasına ulaşabileceğine inandığını söylüyor.

PARSIQ (PRQ), Ruth’un sevdiği bir başka güçlü altcoin. Web 2.0 projeleri ile Web 3.0 arasında bir köprü görevi görüyor, yani şirketler web 3.0’a geçiş yapmak istediğinde, bu proje tercih ediliyor. Analist, birçok büyük şirketin eninde sonunda dijital varlıklarını bir web3.0 formatına aktarmak isteyeceğine ve hatta buna ihtiyaç duyacağına inanıyor. Ve bu gerçekleştiğinde, geliştiricilerin güvenlik ve ölçeklenebilirlik konusundaki zorluklarla yüzleşmek için araçlara ihtiyacı olacak. Timothy Ruth, entegrasyonu yürütmek için büyük olasılıkla PARSIQ’a döneceklerini düşünüyor ve altcoin projesinin 5x ila 10x değerinde büyüyerek uçacağına inanıyor.

Solve Care (SOLVE), sağlık hizmetleri ağlarını merkezi olmayan hale getirmeyi amaçlayan bir protokol. Ruth, halihazırda sigorta şirketleri de dahil olmak üzere çok sayıda müşteriye ve ağa sahip olduğunu belirtiyor:

Eyalet dışına çıkarsanız ve bir sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekiyorsa, tüm kayıtlarınızı güncellemeleri, sigorta bilgilerini güncellemeleri gerekiyor. Ancak Solve Care bu sorunu çözmeyi hedefliyor. Böylece, nereye giderseniz gidin, bilgi zaten Blockchain’de mevcut.

CoinMarketCap’e göre SOLVE’ün şu anki piyasa değeri 53 milyon dolar, ancak Ruth, değerinin düşük olduğuna ve 10 kat potansiyele sahip olduğuna inanıyor. 300 milyon dolar olmasa da 100 milyon dolarlık bir piyasa değerinin üzerine çıkmasının sadece bir zaman meselesi olduğuna düşünüyor.

Quantstamp’ın (ak QSP) ana odnoktası, kurtarmaya odaklanmak yerine halihazırda var olanı korumak. Blockchain’lerdeki ve akıllı sözleşmelerdeki güvenlik açıklarını ve kötüye kullanımları belirleyebiliyor. Analist, web2.0 platformları web3.0’a geçiş yapmaya başladığında, ihtiyaç duyacakları protokol türünün bu olduğuna inanıyor. Ruth, daha fazla borsada listelendikçe ve kuruluş faydasını uyarladıkça, bunun 15 kat potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Bu altcoin projelerinin çoğu henüz tüm borsalarda mevcut değil. Ruth, QSP’nin elde edilmesinin en zor olabileceğini, ancak erişilebilir bir borsaya ulaştığında, piyasa değerinin kesinlikle parabolik olacağını belirtiyor:

Sanırım 2022’de bunların özellikle iyi olduğunu göreceğiz. Muhtemelen yılın ortasından sonuna doğru, çünkü bu projeler temel hype topluluklardan uzaklaştırılacak ve dışarı atılacak. Ama bunlar hodl’lar. 2022’den daha fazla beklemem gerekirse, beklerim. Liderlik ekiplerinin yol haritalarında ilerlemeye devam ettiklerini ve başarılı olduklarını izlemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir