Piyasa Çöktü: Ama Balinalar Bu Altcoin’i “Satmam” Diyor!

WhaleStats verilerine göre, Shiba Inu (SHIB) balinaları, son piyasa düzeltmesine rağmen altcoin projesini elinde tuttu. Ayrıntılar için coinmuhendisi.com okumaya devam ediniz.

Balinalar, altcoin projesinden vazgeçmiyor

WhaleStats, ilk 100 SHIB holder’ının faaliyetlerini takip etti ve analizini açıkladı. Bir piyasa düzeltmesinin ardından, Bitcoin ve altcoin projeleri, önemli oranda değer kaybettikten sonra şu anda kırmızıda işlem görüyorlar.

Balina gözetleme platformuna göre, ilk 100 Shiba Inu balinasının tuttuğu ortalama token miktarını ifade eden ortalama SHIB bakiyesi, son 24 saatte %2,29 arttı. Bu kategorideki yatırımcıların sahip oldukları ortalama SHIB değeri, piyasa düzeltmesi nedeniyle SHIB fiyatındaki düşüşlere paralel olarak %4,35 oranında azaldı.

İlk 100 SHIB Holder’ı / Kaynak: WhaleStats

Etkin adresler, hacim ve NetFlow gibi diğer önemli metrikler, WhaleStats tarafından belirtildiği üzere pozitif. Shiba Inu holder’larının toplam sayısı da basın zamanında 1.122.398’e yükseldi. Shiba Inu, WhaleStats tarafından izlenen ilk 1.000 ETH cüzdanı için dolar değerinde en büyük token pozisyonu olarak yer aldığından, Ethereum balinalarının sevgilisi olmaya devam ediyor.

Piyasa hareketine uygun olarak, altcoin hafif bir toparlanmadan önce 5 Ocak’ta 0,00002860 dolara geriledi. Basın zamanında, Shiba Inu günlük grafikte %6,9 düşüşle 0,0000302 dolardan işlem görüyor. IntoTheBlock’un Para girişi/Çıkış metriğine göre, bu kilit seviyedeki büyük destek nedeniyle 0,000028 dolardan bir toparlanma öngörülüyor. Yaklaşık 24.000 adres, bu seviyede 9.263 milyar Shiba Inu tokeni satın aldı ve bu da büyük bir satın alma duvarına işaret ediyor.

SHIB Para girişi/Çıkış / Kaynak: IntoTheBlock

Öte yandan kripto analisti Tomiwabold Olajide’ye göre, altcoin 0,000031 dolara kadar çok az dirençle karşılaşabilir, ancak, çok sayıda SHIB adresi bu noktada satış emirleri verdiğinden, bir sonraki büyük direncin 0,000032 dolara ve ardından 0,000034 dolara yaklaşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir