Borsalar Coin

Pera Finance, SEED SHO’yu DAO Maker’da sürdürüyor!

single-image

Geçtiğimiz hafta Pera Finance, Dao Maker platformu üzerinde 2 Haziran’da yapılan SHO’larını bu tweet ile duyurmuştu;

Bu yazımızda Pera Finance ve Dao Maker’da ki Pera Finance’nin SHO’su hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız.

Pera Finance Nedir?

Pera Finance, tam özellikli bir opsiyon platformu ile entegre edilmiş çok katmanlı ve sürdürülebilir bir verim çiftçiliği ekosistemidir. Pera Verim Çiftçiliği Protokolü ile ilgili dünyanın ilk merkezi olmayan ticaret maratonuna Pera Finance sayesinde katılabilirsiniz. Pera Finance Opsiyon Platformu, kârınızı arttırma ve risklerinizi etkin bir şekilde yönetme imkanı tanır. Sürdürülebilir ve kendi kendine yeterli bir DeFi Protokolü sunan Pera Finance, 2020 yılında projenin yönetim ekibi tarafından kuruldu. Proje, şu anda DeFi alanında var olan iki temel sorunu çözmeyi amaçlıyor. Dilerseniz Pera Finance hakkında daha detaylı bilgi alabileceğiniz bu linke tıklayarak Pera Finance hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pera Finance, SEED SHO’yu DAO Maker’da sürdürüyor

Pera Finance SHO’sunu, Blockchain projelerini destekleyen lansmanının yapıldığı bir danışmanlık ve yazılım sağlayıcısı konumunda olan oldukça başarılı bir platform olarak kendini tanıtmış Dao Maker üzerinden yürütüyor.

SHO dediğimiz kavram aynı ICO projelerinde olduğu gibi; Girişimcilerin projelerini tanıtarak yatırımcılardan ön ödeme istediği bir projedir. SHO, finansman sağlamanın farklı bir şeklidir. Bu, özellikle halka açık finansman turları için çalışan bir bağış toplama hizmetidir. Bu teknik, projenin ihtiyaçlarına en uygun kişileri belirlemek için bir tür gelişmiş analitik kullanır. Bu şekilde Girişimci ile Yatırımcı arasında bir köprü görevi görür.

Pera Finance DAO Maker SHO’ya katılmak için detaylar;

Öncelikle bir DAO hesabınızın olması gerekli. SHO’nun topluluk turunda, 50 mevcut kazanan olacak ve her biri proje için 100 $ tahsisat alacak. Topluluk turuna katılmak için kullanıcıların Pera Finance için Twitter ve Telegram topluluklarına katılmaları gerekecek.

Kullanıcıların ayrıca katılmak için bir BEP-20 Cüzdan adresine sahip olmaları gerekecektir.

Başarı turunun kendisi, DAO sahiplerinin katılabileceği SHO’ya ana katılım turudur. Bu tur için tahsisatlar, 5.000 $’lık Olacaktır. Daha küçük bir tahsisi olan Topluluk turuna göre daha büyük bir tahsis’e ihtiyaç duyan bu turda Kullanıcılar, gereksinimleri karşılamaları koşuluyla daha sonraki turlara katılmaya devam edebilecekler.

‘Liyakat turuna katılmak için kullanıcıların en az 500 DAO tokeni bulundurmaları gerekecek. Ayrıca, kullanıcıların ülkelerinin katılmaya uygun olup olmadığını gözden geçirmeleri gerekeceği de belirtilmelidir. Bu sınırlamalar, bu ülkelerdeki kripto para birimini ve blok zinciri finansmanını çevreleyen mevzuattan kaynaklanmaktadır. Kullanıcılardan ülkelerinin kara listede olup olmadığını kontrol etmeleri isteniyor.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler