Altcoin NFT

Peoplez Nedir ?

single-image

PEOPLEZ NEDİR?

Dünyanın en popüler sanatçılarının kişisel jetonlarını oluşturuyor ve platformun kullanıcılarına NFT’lerini, özel öğelerini ve benzersiz etkileşim olanaklarını satın alma gibi benzersiz fırsatlar sunuyorlar. Platform ayrıca dünyanın müzik, sanatsal ve spor sahnelerinde ortaya çıkan ve olgunlaşan idollerine yatırım yapmanızı sağlar.

Nasıl Çalışır?

Öncelikle VIP belirteçlerle değiştirilebilen Peoplez belirteçlerine (LEZ) sahip olmanız gerekir. Takas, şirket içi borsaları Peoplez Live’da gerçekleşecek. VIP jetonuna sahip olduğunuzda, bunları kullanmak için farklı olasılıklara sahip olursunuz. Örneğin, jetonunuzu imzalı tişört, NFT veya albümdeki bir şarkıyı adlandırmak gibi bir kerelik fırsat gibi özel öğeleri bulabileceğiniz Peoplez pazarında harcayabilirsiniz. Ayrıca LEZ jetonunu, sermayenizi büyüten ve uyurken kazanan merkezi olmayan borsada hisselendirebileceksiniz.

Kullanıcılar fonları hakkında endişelenmemeleri için her güvenlik standardını kullanılarak kendileri tarafından inşa edilmiştir.

LEZ token ve VIP jetonları, blockchain’e entegre edilmiş Kayıpsız hack önleme sisteminin ek güvenliği ile Binance Smart Chain’e dayanacak.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler