Ortaya Çıktı: Balinalar, Bu 6 Altcoin’i Seviyor!

En iyi 1.000 borsa dışı Ethereum (ETH) balinası, hangi altcoin projelerini en çok sevdikleri konusunda fikir birliğine sahip görünüyor. Ayrıntılar için coinmuhendisi.com okumaya devam ediniz.

Balinaların beğendiği altcoin projeleri

Kripto takipçisi WhaleStats’tan gelen veriler, Shiba Inu’nun (SHIB) ve diğer beş kripto paranın, en büyük Ethereum adreslerinin ETH olmayan varlıklarının %50’sinden fazlasını oluşturduğunu gösteriyor. En iyi 1.000 ETH cüzdanı şu anda 1,72 milyar dolardan fazla SHIB’ye sahip ve bu, yazı yazılırken ETH olmayan varlıklarının %14,76’sını oluşturuyor.

Aynı adresler, FTX kripto para piyasasının yerel tokeni olan 1,53 milyar dolardan fazla FTT’ye de sahip. Rakam şu anda ETH olmayan balina varlıklarının %13,18’ini oluşturuyor. Piyasa değerine göre en büyük 35. kripto varlığı olan FTT, yazı yazılırken 42,80 dolardan işlem görüyordu.

En büyük ETH cüzdanları ayrıca, ABD dolarına sabitlenmiş ve ETH olmayan varlıklarının %8,93’ünü temsil eden 1,04 milyar dolardan fazla stablecoin Tether’e (USDT) sahip. Ethereum olmayan dördüncü en büyük holding, bir başka dolara sabitlenmiş stablecoin olan USD Coin (USDC). En büyük ETH cüzdanları, ETH olmayan varlıklarının %5,79’unu temsil eden 675,8 milyon dolardan fazla USDC’ye sahip.

Cüzdanlar ayrıca OKEx Blockchain Foundation tarafından yayınlanan bir kripto para birimi olan 560,6 milyon dolardan fazla OKB’ye sahip. OKB hizmet tokeni, OKEx kripto borsasındaki traderların ücret ödemesine, faiz kazanmasına ve yeni dijital varlık projelerine katılmasına olanak tanıyor ve şu anda 28,32 dolardan işlem görüyor.

İlk 1.000 ETH adresinin altıncı en büyük ETH olmayan holdingi Gala (GALA). Ethereum balinaları, şu anda 0,4389 dolardan işlem gören 534 milyon dolardan fazla GALA’ya sahip. GALA, Gala oyun platformu için bir değişim aracı ve bir ödeme aracı olarak kullanılıyor.

Bu altı token, ilk 1.000 Ethereum cüzdanının ETH dışı varlıklarının %52’sinden fazlasını temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.