Öngörüleri Tutan Model: Cardano Mart’a Kadar Bu Seviyelerde!

Cardano (ADA), Bitcoin’in son sıçramasının sonucu olarak, büyük ölçüde Jerome Powell’ın bilanço azalmasının veya niceliksel sıkılaştırmanın gerçekleşmeyeceğini açıklamasına atfedilebilecek kayda değer canlanma belirtileri gösteriyor. Fiyat tahmini yapmak oldukça güç olduğu için gözler başarılı tahmin modellerine çevrildi. Bu yazıda, PyTorc tabanlı bir fiyat tahmin modelinin ADA fiyatında hangi seviyelere işaret ettiğini inceleyelim.

Öngörüleri tutan model Cardano fiyatında 3.60 doları belirliyor

Kripto piyasası, ADA’nın fiyatı üzerinde de etkisi olan sürekli düşük faiz oranları tarafından daha da ileriye çekiliyor. Cardano, piyasadaki yenilenen güveni yansıtan 12 Ocak’ta %11’den fazla değerlendi. NeuralProphet’in standart derin öğrenme yöntemleriyle eğitilmiş hibrit tahmin çerçevesi olarak da bilinen PyTorc tabanlı fiyat tahmin modeli, yükseliş eğilimine paralel olarak ADA’nın 1 Mart 2022’ye kadar 3,60 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Ayrıntılarla devam edelim…

PyTorc tabanlı fiyat tahmin modeli 1 Temmuz 2021’den 1 Temmuz 2022’ye kadar her günü kapsıyor ve gelecekteki fiyatların doğru bir göstergesi olmasa da, Cardano için son dip de dahil olmak üzere gerçek ADA fiyatındaki dalgalanmaları benzer şekilde izlediğinden, kripto paralar için cesur tahminler içerir. Tarihsel olarak indikatörün tahminleri nispeten doğruydu. Algoritmanın aksine, Cardano topluluğunun Şubat ayı sonu için fiyat tahmini, mevcut fiyatından %78’lik bir artışla 2.28 dolar, ancak 3.60 dolar algoritmik tahminden çok uzak.

ADA yatırımcıları algoritmaya göre daha mütevazi

Kripto veri istatistik platformu CoinMarketCap’in ‘Fiyat Tahminleri’ aracı, kullanıcıların önümüzdeki altı ay için fiyat tahminleri yapmalarına ve diğer insanların onlar hakkında gerçek zamanlı olarak ne düşündüklerini görmelerine olanak tanır. Yayınlandığı tarihte, 58.020 kişi ortalama fiyat tahminine ulaşmak için oy kullandı.

  • PyTorc tabanlı fiyat tahmin modeli ADA’nın 1 Mart 2022’ye kadar 3,60 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.
  • Yukarıdaki CMC anketine göre topluluk, Şubat ayında 2.28 dolar, Mart ayında 2.06 dolar tahminlerini yaptı.

Şu anda, Cardano’nun fiyatı, son 24 saatte %2.26 ve önceki hafta göre %7.30 artışla 1.29 dolar işlem görüyor. Toplam piyasa değeri 42,9 milyar dolar.

Altcoin projesinden son gelişmeler

Son zamanlarda, Cardano ağındaki gelişmeleri takip eden kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Cardano Vakfı, hafta sonu boyunca ADA’yı kullanan bir restorasyon çabasının 1 milyondan fazla ağaç dikme hedefine ulaştığını söyledi. coinmuhendisi.com olarak ayrıntılarını aktardığımız etkinlik, Cardano’nun iklime duyarlı Blockchain oluşturma çabasının bir parçası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.