Milyonluk Aboneli Analist: Cardano Gelecek Aylarda Bu Seviyelerde!

Popüler analist Cardano (ADA)’nun önümüzdeki aylardaki yükselme potansiyelini değerlendirdi. Popüler kripto kanalı Coin Bureau, Cardano (ADA) fiyatının önümüzdeki aylarda neden toparlanıp tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğinin nedenlerini ortaya koyuyor. Detaylar coinmuhendisi.com’da.

Cardano ne kadar yükselebilir?

Cardano, Eylül başında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara yükseldi, ancak o zamandan beri %59’dan fazla ciddi bir fiyat düzeltmesine maruz kaldı. Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto para şu anda 1,26 dolardan işlem görüyor. Coin Bureau’nun Guy takma adlı analisti, Cardano’da hala yükselişe geçmek için birkaç neden olduğunu söylüyor. Konu hakkında analist şöyle diyor:

İyi haber şu ki, Grayscale‘in Dijital Büyük Sermaye Fonu gibi ADA’ya yatırım yapan çok sayıda kurumsal fon var ve bu fonlardan birkaçı son birkaç ayda ADA biriktiriyor gibi görünüyor. Birçok Cardano DApp’in [merkezi olmayan uygulamalar] da önümüzdeki aylarda devreye alınması planlanıyor ve bunların, ADA’nın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için ihtiyaç duyduğu talebi yaratması muhtemel. Son olarak, ADA’nın uzun vadeli teknik verileri, 1,70 dolarlık bu fiyat direnci bölgesini kırabileceğini varsayarsak, önümüzdeki aylarda 4 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor.

Guy, ADA’nın 1,70 doları geçememesi durumunda, bir baş-omuz modeli, trendin tersine çevrilmesini belirlemek için kullanılan bir fiyat yapısı oluşturabileceğini belirtiyor. Analiste göre, böyle bir geri dönüş, ADA’yı 0,30 doların altındaki 2020 dip seviyelerine geri götürebilir. Analist, “Yine de bunun olacağından şüpheliyim çünkü Cardano’nun ADA’yı tüm zamanların en yüksek seviyelerine kolayca çıkarabilecek çok sayıda yaklaşan dönüm noktası var” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir