Altcoin

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin Fiyatını Katlayacak!

Milyonluk Youtube kanalı Coin Bureau analisti, altcoin Tezos’un (XTZ) mevcut boğa koşusu sırasında önceki ATH seviyelerini yeniden yakalamak için …

single-image

Milyonluk Youtube kanalı Coin Bureau analisti, altcoin Tezos’un (XTZ) mevcut boğa koşusu sırasında önceki ATH seviyelerini yeniden yakalamak için ihtiyaç duyduğu katalizörleri paylaşıyor. Gelin, XTZ’nin 2022 yol haritasına ve analistin fiyat tahminlerine göz atalım.

Analist XTZ’nin fiyatının ikiye katlanabileceğini düşünüyor

“Guy” lakaplı analist, yeni bir videoda 1.84 milyon YouTube abonesine Ethereum (ETH) rakibinin her ortama uyum sağlamasının uzun vadeli beklentilerinin anahtarı olduğunu söyleyerek başlıyor:

Tezos, yalnızca hayatta kalmakla kalmayıp aynı zamanda gelişebilmesi için açıkça gelişmek üzere tasarlanmış birkaç kripto para biriminden biridir.

Analist, özellikle Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un aynı süre içinde nasıl performans gösterdiğiyle ilgili olarak, XTZ fiyatının üç yıl sonra hala düşük değerde kaldığını belirtiyor:

XTZ, diğer kripto para birimlerinin çoğuna kıyasla o kadar iyi performans göstermedi, sadece yaklaşık 10 kat arttı. ICO katılımcıları bunun yerine BTC ve ETH’lerini elinde tutsaydı, neredeyse 20 kat kazanırlardı. Basitçe söylemek gerekirse, Tezos, ister ilk tahsisten, ister stake etme ve delegasyon ödüllerinden veya her ikisinden olsun, XTZ satışlarından önemli miktarda para alıyor olabilir.

Guy, bunun doğurabileceği sonuçları da paylaşıyor:

Bunlar ve kurumsal yatırımcılar gibi diğer kuruluşlar tarafından sözde satışlar, muhtemelen XTZ’nin fiyatının birkaç istisna dışında başından beri bastırılmasının nedenidir.

Altcoin Tezos (XTZ) fiyat tahmini

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Guy, geçen Nisan ayında oyun geliştiricisi Ubisoft ve Mayıs ayında Red Bull’un Formula 1 yarış takımı dahil olmak üzere XTZ’nin fiyatını artıran birkaç önemli kurumsal ortaklıktan bahsetmeye devam ediyor. Müzik odaklı, NFT pazarı OneOf, Tezos üzerine inşa edildi ve geçen yıl 60 milyon doların üzerinde sermaye topladı. YouTube sunucusu, XTZ analizini bir fiyat tahminiyle sonlandırıyor:

Önceki ayı piyasasından bu yana içinde bulunduğu pozitif fiyat trendi açıkça görülebilir. Bu ivme devam ederse, bahse girerim, XTZ’nin boğa piyasası bitmeden ATH seviyesi olan 10 doları yeniden test ettiğini görebiliriz.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler