MeanFi & MeanDAO

MeanFi Nedir?

MeanFi, yönlendirme, ücretler, kayma ve fiyatlandırma etkisini optimize ederek birden fazla Dex’te size en iyi fiyatları bulur.
MeanFi kripto ve DeFi’yi günlük bankacılığa uyarlıyor.
MeanFi kendini öz-velayet,izinsiz ve güvensiz web3 Mean Protokolü tarafından desteklenmektedir. Uygulamayı bankacılık ve gündelik bankacılık kolaylaştırılması ve yatırım bankacılığı tüm dünyada insanlara ve işletmeler iş akışı sağlamaktadır.
MeanFi hem bir üretim web3 uygulaması hem de geliştiricilerin Mean Protokol’den yararlanan uygulamalar oluşturmak için bir referans noktası olarak kullanabilecekleri Mean Protokol akıllı sözleşmelerinin referans uygulamasıdır.


Mean DAO

Mean DAO, Kripto ve DeFi’yi günlük bankacılığa getiren Mean Protocol ve MeanFi’nin arkasındaki kuruluştur. Dünya çapındaki insanlar ve işletmeler için finansal eşitleyici olarak hareket etmek için gerekli merkezi olmayan ürünleri ve blockchain altyapısını oluşturur.Bu nihai hedefi gerçekleştirmek için DAO, Mean Protocol ve MeanFi web3 merkezi olmayan uygulamasını finanse eder ve çalıştırır.


Mean Protocol

Mean Protocol , uygulama geliştiricilerinin günlük bankacılık iş akışlarını ve yatırım bankacılığı operasyonlarını kolaylaştırmasına yardımcı olan bir dizi kural ve birlikte çalışabilir akıllı sözleşmedir.
Mean Protocol, Mean DAO tarafından sürdürülür ve Solana Blok Zincirinde konuşlandırılır.
Protocol, hibrit likidite toplayıcı. DDCA ve Para Akışı Programları gibi çeşitli alt grafikler ve programlar kullanarak işlem koordinasyonunu kolayşlaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir