Liste Çıktı: İşte Balinaların Al-Sat Yaptığı 14 Altcoin!

Altcoin balinalarının hangi kripto paraları aldığı, pek çok yatırımcının dikkatini çekiyor. coinmuhendisi.com olarak son verilere göre Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum balinalarının odağındaki kripto paraları paylaşıyoruz…

Altcoin balinalarının hedefleri belli oldu

Öncelikle Ethereum balinalarının yatırım hareketlerine bakıldığında, kripto piyasasının çoğu sıçramaya devam ederken, hızla yükselen iki altcoin’in hızla yutulduğu görülüyor. WhaleStats, geçtiğimiz hafta en büyük 1.000 Ethereum adresinin, Ethereum (ETH) ve stablecoin’ler USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) sonrasında diğer tüm kripto varlıklarından daha fazla Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) satın aldığını bildirdi.

Özellikle büyük bir Polygon işlemine dikkat çeken WhaleStats, bir Ethereum balinasının tek bir işlemde 15,2 milyon dolardan fazla MATIC satın aldığını gösteriyor. İlk 1.000 ETH balinası arasındaki ortalama MATIC alımı yaklaşık 530.000 dolar. Ayrıca WhaleStats’a göre bu hafta LINK, LRC’yi ilk 1.000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören token olarak geride bıraktı.

Ayrıca, yine WhaleStats tarafından yayınlanan verilere göre geçtiğimiz gün boyunca Binance Smart Chain (BSC) balinaları en çok Binance Coin (BNB) satın aldı. BNB’yi Venus ETH (VETH), BSC-USD , Binance USD (BUSD), Litecoin (LTC), Safemoon (SAFEMOON), Ethereum (ETH), Pancake Swap (CAKE) ve  BTCB takip ediyor.  Dogecoin (DOGE) de Binance Smart Chain’de (BSC) cüzdan sahibi en büyük 1000 balina tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesine geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.