Kritik Gelişme: Ünlü Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor!

Öncü Bitcoin borsası Coinbase, 4 yeni altcoin listeliyor.  Coinbase’in açıklamasına göre INV, LQTY, NCT ve PRO borsada listeleniyor. coinmuhendisi.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase, 4 yeni altcoin listeliyor! İşte detaylar

Ünlü Bitcoin borsası Coinbase, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa INV, LQTY, NCT ve PRO’yu platformuna ekliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

INV, LQTY, NCT ve PRO artık http://coinbase.com üzerinde ve Coinbase iOS ve Android uygulamalarında yayında. Coinbase müşterileri bu coin’leri satın almak, satmak, dönüştürmek, göndermek, almak veya depolamak için şimdi giriş yapabilir.

Coinbase’e eklenen 4 altcoin’i tanıyalım

Inverse Finance (INV), borç verme, ödünç alma ve sentetik varlıklar oluşturmak için merkezi olmayan bir platform olan Inverse Finance’a güç veren bir Ethereum tokenidir. INV, Inverse Finance ürünlerini yönetmek için kullanılır ve gelecekteki yükseltmeler için oy kullanmak için kullanılabilir.

Liquity (LQTY), ETH‘yi teminat olarak kullanan %0 faizli krediler için merkezi olmayan bir borçlanma platformu olan Liquity protokolüne güç veren bir Ethereum tokenidir. Krediler, LUSD adı verilen bir stablecoin’de ödenir ve LQTY sahipleri, kredilerin açılması ve kapatılmasından elde edilen ücretlerin bir kısmını kazanmak için tokenlerini stake edebilirler.

PolySwarm (NCT), kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için bir topluluk ve ağ olan PolySwarm’a güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. NCT ödülleri, ilgili siber güvenlik verilerini sağlayan kullanıcılara dağıtılırken, NCT ağ tarafından sağlanan bilgilere erişmek için kullanılır.

Propy (PRO), uluslararası gayrimenkul işlemleri için bir platform olan Propy’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. PRO tokeni, tapu ve tapu sözleşmelerini değiştirmek ve oluşturmak gibi platform ücretlerini ödemek için kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.