Altcoin Metaverse NFT

Koi Metaverse Nedir?

single-image

KOI METAVERSE NEDİR?

Koi Metaverse (Koiverse), token ekonomisi ve NFT varlıklarını birleştiren bir Balık Yetiştiriciliği blockchain oyunudur. Bir dizi akıllı sözleşmeden oluşur ve tüm oyun içi varlıklar oyuncularına aittir. Oyuncular yüksek madencilik gücünde balık toplayarak daha fazla SHELL jetonu kazabilir ve SHELL harcayarak onları büyütebilir ve pozitif bir kendi kendine dolaşım oluşturabilir. Saf yetiştirilmiş madencilik balıkları çoğaltılırsa, yönetişim belirteci olan KOI madenciliği yapmak için resimli kitaba kilitleyebilir ve diğer DeFi faaliyetlerine katılmak için kullanabilirsiniz. Koiverse, balık görüntüleri şeklinde çeşitli NFT varlıkları oluşturur ve blockchain GameFi alanında BearBrick olmayı hedefler.

Koi Network, Ethereum, BSC ve benzeri farklı zincirlerden GameFi NFT’leri yayınlamak, ticaretini yapmak ve sıvılaştırmak için yeni nesil bir altyapıdır. Koi, GameFi NFT varlıkları için ayrılmış bir Metaverse oluşturmayı amaçlamaktadır.

Koi Network, aşağıdaki özelliklere sahip GameFi NFT varlıkları ve toplulukları için uzmanlaşmış ilk pazar yeri ve DeFi hizmetleri merkezi olacaktır:

NFT= Herhangi bir GameFi NFT, likidite kazanmak için ETH veya USDT ödünç almak için Koi platformunda teminat olarak kullanılabilir. Koi, refah derecesini göstermek için önemli bir gösterge olarak kullanılacak ilk GameFi NFT ticaret piyasası endeksi ürününü tasarlayacak.

Ağ Geçidi= Koi, NFT varlıklarını Koi Sidechain ve Ethereum ve Binance Smart Chain gibi diğer zincirler arasında aktarabilmeleri için topluluğa zincirler arası bir geçit geliştirecek.

ToolKit= GameFi tasarımcıları, Koi Sidechain ve GameFi geliştirme araç setinden yararlanarak, hızlı ve kullanıcı dostu bir oyun gereçleri sunmak için oyunları daha kısa süreli ve daha düşük maliyetle Koi Sidechain’de kolayca geliştirebilecek ve dağıtabilecekler.

GameFi Hub= Tüm GameFi severler için bir Koi GameFi Hub’ı oluşturulmasına yol açacaktır. Blockchain oyunları oluşturmak, bağışlamak ve büyütmek için umut vaat eden bir fırlatma rampası olarak görev alacaktır. Tüm topluluk üyeleri GameFi Hub’ından elde edilen geliri paylaşabilecek.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler