Altcoin

İşte Sepete Konulacak Layer 1 Coinleri ile DeFi Coinleri!

Önümüzdeki yıl hangi coinlerin gerçekten 10x olacağını sadece zaman gösterecek. Ancak bu projelerin arkasındaki temeller, onların yine de büyük …

single-image

Önümüzdeki yıl hangi coinlerin gerçekten 10x olacağını sadece zaman gösterecek. Ancak bu projelerin arkasındaki temeller, onların yine de büyük bir yatırım olup olmayacaklarını belirliyor. 2022’de büyük kazançlar elde etmek için portföyünüzde yer alacak önde gelen Layer 1 blockchain tokenlerine ve DeFi coin projelerine göz atalım. Kripto analist Thoa Tran, 2022’de portföyünüzde bulunmasını tavsiye ettiği önde gelen DeFi coinleri ve Layer 1coinlerini sıralıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

DeFi coinleri ve Layer 1 coin projeleri

Analistin dikkat çektiği ilk kategori, Layer 1 blockchain tokenleri. Devasa bir performans sergileyen Layer 1 tokeni Solana (SOL), birkaç dolardan geldi ve yazım sırasında 170 doların üzerine çıkmış görünüyor. AVAX kesinlikle etkileyici bir şekilde gidiyor ve de 110 dolara doğru hızlanıyor. Analiste göre, yatırımcının portföyünde kesinlikle Ethereum’dan (ETH) olmalı, çünkü sahip olmaları gereken öncelikli Layer 1 budur. Ayrıca, Cosmos (ATOM) yatırımcılar için tavsiye ediliyor, çünkü şu anda analiste göre kendisini yeni bir koşunun gerçekleşmesi için hazırlıyor. Polkadot (DOT) burada çok ağır bir düzeltme hareketi gördü ama hala daha tavsiye listesinde. Analistin listesinde Curve DAO tokeni CRV de bulunuyor.

Yatırımcıların bakması gereken bir diğer kategori ise DeFi projeleri. Analiste göre, 2022 büyük olasılıkla DeFi için harika bir yıl olacak, çünkü tüm pazar buna yönelik olarak beklenti içinde ve DeFi projelerinin çoğu zirveden bu yana %70 ila %80’den fazla düşüş gösteriyor. Portföyünüzde olması gereken bir kategori. Mutlaka dikkate almanız gereken projeler: Curve DAO Token (CRV), Aave ve SushiSwap (SUSHI). Analiste göre mutlaka portföyünüze dahil edilmelidir. Analiste göre yatırımcılar, hangi yükselişlerin 10 katına çıkacağına değil, portföylerini Layer 1 ve Layer 2 araçları ile iyi dengelemeye odaklanarak 2022’ye hazırlanmalı.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler