İnceleme: Küçük Ölçekli 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Güçlü bir 2021’in ardından metaverse coin ve projeleri 2022 hedeflerine hazırlanıyor. Bu yazıda, en düşükten en yükseğe genel değerlendirmeye göre sıralanmış, küçük ölçekli metaverse projelerine göz atıyoruz.

İşte az bilinen 5 metaverse coin

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen PolkaWar, 3D Blockchain tabanlı bir NFT dövüş oyunudur. PWAR, BSC üzerine inşa edilmiş bir BEP-20 token’dir. PolkaWar, oyuncuların NFT’leri kullanarak karakterler oluşturmasına ve ödüller kazanmak için birbirlerine karşı savaşlara katılmasına olanak tanır. Metaverse coin projesinin 5 milyon dolar piyasa değeri bulunuyor ve listenin beşinci sırasında konumlanıyor.

Spheroid Universe (SPH), yapay gerçeklik uygulamaları geliştirmek için oluşturulmuş bir genişletilmiş gerçeklik metaverse’dir. Metaverse projeleri için tasarlanmış Spheroid XR Cloud ve Spheroid Script programlama diline sahiptir. SPH 0.07912 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 64 bin dolar. Piyasa değeri 5,2 milyon dolar ve dolaşımdaki 67,8 milyon token arzı var.

Legend of Fantasy War, 4 Ocak’ta piyasaya sürülmesi planlanan BSC üzerine inşa edilmiş, Blockcain tabanlı bir 3D oyna-kazan oyunudur. Oyun, oyuncuların bir ordu halinde toplayabilecekleri ve PVP savaşlarında savaşabilecekleri NFT karakterleri içerecek. LFW 0.7824 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 717 bin dolar. Piyasa değeri 5,6 milyon dolar ve dolaşımdaki 7,2 milyon token arzı var.

Revolve Games, kullanıcıların ödüller kazanmalarını sağlayan, eyleme geçirilebilir RPG hissesine bağlı NFT varlıklarını içeren, oynayarak kazanılan bir Blockchain oyun ekosistemidir. Platform, oyunları için benzersiz bir entegre ödül belirleme modeline sahiptir ve oyuncuları NFT’lerine katılmaya ve seviye atlamaya teşvik eder.  RPG, 2022’ye %30 artışla 0,46 dolardan başlıyor. Piyasa değeri 6,5 milyon dolar ve 24 saatlik 450 bin dolarlık RPG işlem hacmi 14.2 milyon token dolaşım arzına sahip.

  • coinmuhendisi.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Fear (FEAR), kendisini korku endüstrisinin önde gelen Blockchain eğlence platformu olarak tanımlıyor. Şu anda, kullanıcıların şimdi deneyebileceği bir 2D aksiyon/bulmaca ve bir 3D korku macera oyunu içeriyor. FEAR, 24 saatlik 506 bin dolarlık hacimle 1.42 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 9,2 milyon dolar ve dolaşımdaki 6,5 milyon token arzı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir