FTX CEO’su, Bu Altcoin’in Ethereum’un (ETH) Büyüklüğüne Ulaşabileceğini Söylüyor

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, bir altcoin projesinin potansiyel olarak Ethereum’u (ETH) geride bırakabileceğini ve dünya genelinde kripto alanında baskın bir güç haline gelebileceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kitco News’e konuşan Fried, 1 milyar insanın kripto ve blockchain kullanması için nelerin gerektiğini düşündüğünü söyledi. Ona göre insanlar sosyal medya ve finansı kullandıkları gibi blockchain altyapısını kullanırsa, muhtemelen saniyede milyonlarca işlem yapılması gerekecek.

“En çok düşündüğüm şey, bu seviyeye ölçeklenebilecek blockchain’ler nelerdir? Bu, saniyede milyonlarca işleme ölçeklenebilir. Solana’nın (SOL) bunu yapabileceğini defalarca söyledim ki bu gerçekten heyecan verici”

Solana, güvenli, merkeziyetsiz ve ölçeklenebilir bir blockchain’dir. Bankman-Fried, Solana’nın Ethereum‘un piyasa değerini geçme ihtimal sorulduğunda şu yanıtı verdi.

“Olabilir de olmayabilir de.

Solana dev ve şekillendirilebilir bir ekosistemle birlikte, milyarlarca insan için DeFi uygulamalarına ev sahipliği yapma potansiyeline sahip. Bu kesin olacak demiyorum ancak olması mümkün ve bu gerçekten heyecan verici”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.