Altcoin Bitcoin Coin

Floki Inu (FLOKI) Nijerya, Guatemala ve Laos’ta Okullar Kuracak

Meme kripto para birimi Floki Inu’nun (FLOKI) arkasındaki ekip, yakın gelecekte üç okul inşa edeceğini açıkladı. Okulların biri Nijerya’da, biri …

single-image

Meme kripto para birimi Floki Inu’nun (FLOKI) arkasındaki ekip, yakın gelecekte üç okul inşa edeceğini açıkladı. Okulların biri Nijerya’da, biri Guatemala’da ve biri Laos’ta olacak. Ekip, hareketin projenin ilkelerine uygun olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir flood’a göre Floki Inu bu okulları çeşitli kuruluşlarla ortaklaşa inşa edecek. Nijerya’daki okul 6 dersliğe sahip olacak ve tam donanımlı bir teknik blok, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve idari ofise sahip olacak şekilde tasarlanacak.

Ekip, bu okulun “Japonya Büyükelçiliği gibi kuruluşlar ve hükümetlerle ortaklıklar yoluyla 10.000’den fazla kadın ve kız çocuğunu güçlendirmeye yardımcı olan Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konseyi STK’sı Tabitha Cumi Vakfı ile ortaklık içinde” inşa edileceğini söyledi. Nijerya’daki okul ise, “yaklaşık 3500 nüfuslu yetersiz hizmet alan bir tarım topluluğuna” hizmet edecek.

Kripto para biriminin arkasındaki ekip, Guatemala’daki okulun iki sınıflı bir yapıya sahip olacağını, Laos’taki okulun ise üç sınıflı bir yapıya sahip olacağını belirtti. Bunlar, “580’den fazla okul inşa edilmesine yardımcı olan küresel bir hareket” olan Pencils of Promise ile yapılan bir ortaklık yoluyla inşa edilecek.

Reklam İşini Büyüttü

Floki Inu, geçtiğimiz günlerde İsrail’de “8 premium duvarda” ve İsrail’in “en önemli 20 şehrinde” “180 reklam panosunda ve tabelada” yer alan bir reklam kampanyası başlatmıştı. Bu reklam kampanyası, Londra’nın toplu taşıma sisteminde de yer aldı. Bununla beraber Floki, geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe ile de anlaşma yaptığını duyurmuştu.

Floki Inu’nun reklam bütçesi, yeni alıcılara uygulanan %4’lük bir ücretten geliyor. Token’lar, “influencer’ların katılımını sağlamak” ve “Floki ekosistemini daha da geliştirmek ve büyütmek” için kullanılıyor.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler