En İyi NFL Oyuncusu, Bu Altcoin’de Dip Avcılığı Yapıyor!

NFL oyuncusu Brandon King, iyimser hissettiği için, popüler altcoin Shiba Inu’dan (SHIB) daha fazla satın aldığını açıkladı. coinmuhendisi.comolarak detayları aktarıyoruz…

NFL oyuncusu, altcoin yatırımıyla gündeme geldi

Shiba Inu (SHIB) 2021’de bir meme coin’i olarak piyasaya sürüldü, ancak şimdi geniş bir topluluğu ve ekosistemi var. SHIB’in resmi Twitter hesabı dünyaca ünlü ünlüler, oyuncular, TV sanatçıları vb. dahil olmak üzere 2,5 milyon kişi tarafından takip ediliyor. Bunlardan biri de dünyaca ünlü NFL oyuncusu Brandon King. Ulusal Futbol Ligi’nde (NFL) New England Patriots için oynayan Brandon King, Twitter’da SHIB’nin geleceği hakkında iyimser hissettiği için daha fazla SHIB tokenı satın aldığını söyledi. Yazım sırasında SHIB, 0,00002862 dolarlık yerel dip seviyelerinde geziniyor.

Brandon King ilk olarak Ekim ayında 817.4 milyon SHIB satın aldı; ardından, Kasım ayında daha fazla coin satın aldı. King ile birlikte, FunnyMike olarak da bilinen Amerikalı rapçi ve Vine vlogger, 2021’de 60.000 dolarlık bir yatırım yaparak 817.4 milyon SHIB satın aldı.

SHIB tokenı, 2021’de “Ryoshi” adlı anonim bir kişi tarafından oluşturuldu. Lansmanından bu yana SHIB, ekosisteminde çeşitli yardımcı programlar sunarak kendisini bir “Dogecoin Katili” olarak markaladı. Meme tokenı tarafından sunulan ilk program, merkezi olmayan borsa (DEX) olan ShibaSwap idi. Mayıs 2021’de hızla popülerlik kazandı ve Twitter gibi sosyal platformlarda tartışılan trend bir konu haline geldi. SHIB ayrıca aylarca Coinmarketcap gibi platformlarda en üst sıralarda yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir