Efsanevi Analist: Bitcoin, ETH, ADA ve VET Bu Seviyelere Gidiyor!

Ünlü analist Michael van de Poppe, yeni altcoin ve Bitcoin tahminlerini paylaşıyor. Michael van de Poppe, piyasalar çökerken bazı altcoin projelerinde yükseliş bekliyor. coinmuhendisi.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Michael van de Poppe: Bitcoin fiyatı bir yükseliş farklılığı oluşturuyor!

Yakın tarihli bir tweet dizisinde Michael van de Poppe, 551.000 takipçisine, Bitcoin’in fiyat hareketinin “bir yükseliş farklılığı oluşturduğunu” söyledi. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’deki daha düşük zaman dilimi, 41 bin dolarda büyük destekte bulunurken bir yükseliş farklılığı oluşturuyor. 42.8-42,9 bin doları kırarsa, 46 bin dolarlık bir testin gerçekleşmesi muhtemel ve ardından yükseliş ayrışması ortaya çıkıyor.

Michael van de Poppe: Ethereum’da dip yakın olabilir!

Bitcoin şu anda Michael van de Poppe’nin grafiğinde tanımlanan önemli yükseliş ayrışması kırılma seviyelerinin hemen güneyinde 42.011 dolar civarında işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’a (ETH) bakıldığında analist, son zamanlardaki düşüş eğilimine rağmen dibin yakın olabileceğini tahmin ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum yoğun bir şekilde güneye doğru ilerliyor ancak aslında önceki dirençte 3.320 dolardan büyük bir alana çarpıyor. Bloktan sonraki önemli seviye 3.500-3.600 dolar arasındadır. Dibe yakın da olabilir.

Michael van de Poppe, 2 altcoin için yükseliş durumunu özetliyor!

Ethereum, analistin grafiğinde tanımlanan kritik direnç seviyelerinin hemen güneyinde, yazı yazarken 3.200 dolar karşılığında el değiştiriyor. Analist, Cardano‘nun (ADA) fiyat hareketini de analiz ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA’da pek bir şey değişmedi. Hala aralığın alt sınırında ki bu da ağır destek. Short aranacak menzil değil, long aramayı tercih ederim.

Son olarak, kripto analisti VeChain’e (VET) bakıyor. Analist, 0.00000150 BTC bölgesini, VET‘nin yükselişe geçmeden önce yeniden test etmesi için bir destek bölgesi olarak tanımlıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VET güçlü görünüyor, ancak yine de 205-210 sats (0.086-0.088 dolar) civarında bu seviyenin üzerine çıkması gerekiyor. Durum buysa, yükselişin devam etmesi çok, çok muhtemel.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve kripto para tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü.

Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Aralık ayının başlarındaki derin piyasa çöküşünden saatler önce analist Michael van de Poppe, 518.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’in sert bir şekilde düzeltmesini ve boğa piyasasının bittiğine dair bir izlenim bırakmasını beklediğini söyledi. Analistin tahmininden sonra BTC fiyatı 42.000 dolara kadar düştü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir