Efsanevi Analist: Bakın, Bu Altcoin Büyük Fırsatlar Sunuyor!

Efsanevi kripto analisti Michaël van de Poppe, kurumsal odaklı bir altcoin projesinin etkili bir çıkış yapabileceği giriş seviyesine yaklaştığını söyledi. En son analizlerinde Poppe, popüler tedarik zinciri platformu VeChain’e (VET) odaklanıyor ve Kasım ayının yerel zirvelerine işaret ediyor. Gelin, coinmuhendisi.com olarak derlediğimiz güncel VET analizlerine göz atalım.

Van de Poppe: Büyük fırsatlara bakıyorum

VeChain, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için kurumsal çözümler için oluşturulmuş bir kripto para birimi ve Blockchain platformudur. Van de Poppe, yakın tarihli açıklamalarında, 0,075 doların VET için bir “tetikleyici” olarak hareket edeceğini söyledi. Piyasa değerine göre 34. sıradaki kripto para birimi, bu beklenen çıkışı yaptıktan sonra 0.08 dolar bölgesine ulaştı. Piyasa genelindeki yükselişe VeChain (VET), son 24 saatte %11.33 artarak eşlik ediyor, ancak yine de bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %12 geride.

Justin Bennett, altcoin projesindeki ralli tahminlerini paylaşıyor

Son zamanlarda VeChain’de yükseliş bekleyen tek analist Van de Poppe değil. Geçen hafta, Twitter analisti Justin Bennett, VET’in mevcut fiyatının birkaç kat üzerine fırlayabileceğini söyledi:

VET 0,06 doların üzerinde olduğu sürece, önümüzdeki yıl için hala yükseliş eğilimindeyim. Bence, 0,10 doların üzerine çıkarsak, 0,103 dolar, 0,12 dolar ve ardından potansiyel olarak 0,15 dolara ulaşabiliriz.

  • Bennett ayrıca, VET fiyatının olası bir ralliden sonra 0,38-0,40 dolar bölgesini hedefleyebileceğini paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.