Efsanevi Analist: 2022’i Bu Altcoin’lerin Zamanı Olacak!

Analist Michaël van de Poppe bu yıl DeFi ve Oracle altcoin projelerinin zamanı olacak görüşünde. Popüler kripto analisti, kripto dünyasının iki önemli alt kümesini gözlemliyor ve bir altcoinin yukarı doğru yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor. Detaylar coinmuhendisi.com‘da.

Popüler altcoin LINK parlıyor

Michaël van de Poppe, cansız bir 2021’den sonra veri besleme hizmeti Chainlink’in (LINK) hem merkezi olmayan finans (DeFi) hem de ilerleyen Oracle ağları için bayrağı taşıyabileceğini söyledi. Analist konu hakkında şöyle diyor:

2021, Oracle ve DeFi için Chainlink için en iyi yıllardan biri olmadı. Ancak son zamanlarda DeFi bölümünde gerçekten güç gördük ve birden fazla DeFi protokolü sağa ve sola dağılıyor, devam etmesi çok muhtemel görünen güç gösteriyor. DeFi güzel bir şekilde uyanacaksa, Chainlink büyük olasılıkla takip edecek.

Oracles, akıllı sözleşmeleri yürütmek için gerçek dünya bilgilerini blockchainlerle bağlayarak çalışır. Van de Poppe, kripto varlığı için 2022 fiyat tahminlerini ortaya koyarken Chainlink’in Tether’e (USDT) karşı son zamanlardaki en yüksek ve en düşük seviyelerine dikkat çekiyor. Şöyle diyor analist:

Eğer burada 19,50 dolardan daha yüksek bir dip elde edersek, yine yüksek seviyelere saldıracağız ve 33 dolardaki yüksek seviyeleri kırdığımızda büyük olasılıkla kendimizi yeni bir trende sokacağız. Ardından, Chainlink için bir sonraki hedefler olarak 77 dolar ve 120 dolar [olarak] ile devam etmek istiyoruz.

Kripto analisti, yıllık kripto piyasası değerlendirmesini şu sözlerle tamamlıyor: “2022, DeFi ve oracle yılıdır.” Band Protocol (BAND), API3 ve DIA, geçtiğimiz yılda öne çıkan başlıca oracle projeleri. DeFi platform söz konuş olduğunda ise ilk akla gelen projeler AVAX, AAVE, ADA, SOL ve MATIC olarak karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.