Efsane Analist: Bu 2 Altcoin’e Bakın! Kaçırılmayacak Fırsat

Geniş bir takipçi kitlesi bulunan popüler bir kripto analisti, lider kripto Bitcoin’in (BTC) yükselmeden önce 24.000 dolar aralığını test edebileceğini belirtiyor. Analist, ayrıca iki altcoin projesinin grafiklerini inceliyor ve bunlardan birisinin hayatta bir kez karşılaşılabilecek fiyatta olduğunu söylüyor.

Analiste göre Bitcoin (BTC) 24 bin doları test edebilir

Coinmuhendisi.com haberlerinde görüşlerine yer verdiğimiz popüler kripto traderı ve analisti Michaël van de Poppe, 598.300 Twitter takipçisine Bitcoin (BTC)’nin 30.000 dolar üstlerine geri dönmek için öncelikle 29.600 doları aşması gerektiğini söylüyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bitcoin, diplerin altındaki tüm likiditeyi temizledi ve 26.000 dolarlık bloğa düştü. Hareket aşırı uzamış olsa da, test edilebilecek 24.000 dolar civarında bir seviye kaldı. Yukarı doğru bir şey istiyorsa, 29.600 doların üzerinde bir kırılma gerekiyor.

Kaynak: CryptoMichNL / Twitter

Lider kripto Bitcoin, CoinMarketCap verilerine göre basın zamanında son 24 saatte %4,21 artışla 30.454 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre ilk sırada yer alan kripto varlığı, son 7 günde %15,47 değer kaybetti

Lider altcoin zıplamaya devam edebilecek mi?

Michaël Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a bakıyor ve ETH’nin 11 Mayıs’ın düşüğü 1.824 dolardan şu anki 2.097 dolara doğru iyi bir sıçrama yaptığını söylüyor. Analist, şu ifadeleri kullanıyor:

Güzel, Ethereum. Zıplamaya devam edelim.

Kaynak: CryptoMichNL / Twitter

Michaël Van de Poppe: Chainlink için bu fiyatı bir daha bulamazsınız

Analist ayrıca, akıllı sözleşmeleri birbirine bağlayan ve herhangi bir Blockchain’in gerçek dünya verilerine erişmesine izin veren Chainlink ağının kullanımını teşvik etmek için tasarlanmış bir kripto olan Blockchain oracle LINK hakkındaki görüşlerini paylaşıyor. Michaël Van de Poppe, bu fiyatı fırsat olarak görüyor:

6 dolardaki LINK, hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsattır.

Yazı yazılırken CoinMarketCap verilerine göre altcoin, son 24 saatte %11,16 artış ve son bir haftada %31,35 düşüşle 7,35 dolardan işlem görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir