Dünyaca Ünlü Şirket Yöneticisi: 2022 Bu Altcoin’in Yılı!

Dünyanın en büyük profesyonel hizmet ağlarından biri olan EY’de Blockchain Teknolojisi Yöneticisi Paul Brody, 2022’nin neden tamamen Ethereum ile ilgili olduğunu paylaştı. Blockchain uzmanı, bunun için 3 madde sıralıyor ve lider altcoin projesinin ağlar arasında köprü olabileceğini söylüyor. Ayrıntılar coinmuhendisi.com‘da.

Paul Brody, lider altcoin projesinin geleceği için 3 madde sıralıyor

Şirketin girişimlerini ve Blockchain teknolojisine yatırımlarını yöneten Paul Brody, şu anda Blockchain dünyasında meydana gelen yenilikçi ve önemli her şeyin Ethereum ekosisteminde gerçekleştiğini söylüyor. Brody ayrıca, önümüzdeki yıl Ethereum ekosisteminde büyümeyi sağlayan üç ana trendin olduğuna inanıyor…

  • Brody ilk olarak, “DAO toplulukların, misyonların ve işletmelerin tek bir formatta nasıl birleştiğinin geleceğini temsil ettiğini” ve DAO’ların “bir süredir var” olduğunu, bu alandaki projelerin 2022’de “başladıklarını” savunuyor.
  • İkincisi, “DeFi ekosisteminin ana akım finansla bütünleşmeye devam edeceğini” düşünüyor ve “Müşterinizi tanıma (KYC) katmanını DeFi’ye ekleyen bazı merkezi olmayan kimlik yönetimi bileşenlerinin ortaya çıkışını göreceğimizi” tahmin ediyor.
  • Üçüncüsü, bu yılın sonuna kadar Ethereum’un “öncelikle diğer Blockchain’lerin (Katman 2 ağları) birbirleriyle etkileşime girmesi için kullanılan bir Blockchain olacağına” inanıyor.

Peki, bu yılın kazananları hangi projeler olacak?

Brody’ye göre, “ilk büyük kazanan, Ethereum ekosisteminin kendisidir.” Hangi Ethereum katman 2 çözümünün en başarılı olacağını bilinmese de, “hem geliştirici becerilerinde hem de katılımcı sermayede Ethereum’un mutlak hakimiyetini tartışmak zor” olduğundan, Brody’ye göre Ethereum ekosistemi her durumda kazanan olacaktır.

  • İkinci büyük kazanan, “özellikle DeFi ve DAO’larda ve NFT’ler de Ethereum ekosistemi yerel pazar liderleri” olacak.
  • Üçüncü büyük kazanana gelince, Brody bunun “düzenleyiciler” olacağını düşünüyor çünkü “stablecoin’lerin yoğun düzenleyici odaklanma ve DeFi, önümüzdeki yıl muhtemelen çok olumlu değişiklikler olacağına işaret ediyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir