CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-26 Aralık 2021

CoinGecko verilerine göre 26 Aralık 2021 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla OpenDAO (SOS), Ovr (OVR), Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Wonderland (TIME) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • OpenDAO (SOS)
  • Ovr (OVR)
  • Polygon (MATIC)
  • Fantom (FTM)
  • Wonderland (TIME)

OpenDAO (SOS): OpenDAO en büyük NFT topluluğunun Tokeni olmayı amaçlayan Opensea NFT marketi Airdrop’uyla piyasaya giriş yapan NFT Marketi platformudur. İlk günden itibaren Opensea’de işlem yapmış kişilere airdrop’un %50’si, %20’si stake edenlere, %20 OpenDAO ve %10’u likidite havuzu için ayrılmıştır. En çok aranan altcoinler arasında ilk sırada yer alan OpenDAO, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %20.9 oranında düşüşe geçerek 0,00000750 dolardan işlem gördü.

Ovr (OVR): OVR, Ethereum blok zincirine dayalı coğrafi yerelleştirilmiş AR ve VR deneyimleri için bir platformdur. OVR, mobil coğrafi konumlu AR ve VR içeriklerinde barındırma ve görselleştirme oluşturmaya izin verir. CoinGecko verilerine göre Ovr, yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %1.4 oranında düşüşe geçerek 2,42 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Polygon (MATIC): Polygon, ölçeklendirme sorunlarını çözmek için yaratılmış Ethereum tabanlı bir platformdur. Polygon herkese açık ve sınırların olmadığı bir dünya vizyonuna katkı sağlamaktır. Bunun için, aracılar olmadan makine ve insanların küresel ölçekte özgürce iş birliği yapabildiği ve değer alışverişinde bulunabildiği bir platform sağlayan Polygon, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı sırada son 24 saat içerisinde %13.1 oranında yükselişe geçerek 2,86 dolardan işlem gördü. En çok aranan altcoinler arasında yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.