Çılgınlık: Bu 3 Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 1.000 Aştı!

Bitcoin ve büyük altcoin’ler düşüş yaşarken 3 metaverse coin değer artışı sergiledi. coinmuhendisi.com olarak, günün en çok yükselen metaverse coin’lerini inceleyeceğiz. Ancak yazıya başlamadan önce bu coin’lerin yeni projeler olduğunu, dolayısıyla yükselişleri kadar hızlı bir şekilde çökebileceklerini belirtmekte fayda var.

Büyük kripto paralar düşerken 3 metaverse coin ivme kazandı

Öncelikle Nisan 2021’de piyasaya sürülen PAPPAY, geçtiğimiz gün boyunca yüzde 1.069’luk bir yükseliş yaşadı.  Proje, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kurulmuş bir kripto ödeme aracı ve pasif gelir sağlayıcı platformu olduğunu söylüyor. Açıklamalarına göre PAPPAY, kalkınma ve şeffaflığa önem veren toplum odaklı bir projedir. Para birimini elinde tutmak, yatırımcılara işlem ücretlerinin yüzde 5’inin yeniden dağıtılmasını sağlar.

İkinci olarak, Metaland DAO (META) geçtiğimiz gün boyunca yüzde 1.899’luk bir artış sergiledi. Metaland DAO, BSC Blockchain’i tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Metaland, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasını, deneyimlemesini ve bunlardan para kazanmasını sağlar. Adından da anlaşılacağı gibi Metaland, oyuncuların oyun deneyimlerini oluşturmalarına, varlıklara sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan sanal bir dünyadır. Metaland, içerik oluşturucu hakları ve mülkiyet sorunlarını çözmeyi amaçlıyor ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin merkezi kontrolünü ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Son olarak, GovWorld (GOV) yüzde 8.700 yükseldi. GOV; Metaverse, NFT ve altcoin projelerine odaklanan bir BSC utility tokenıdır. GovWorld, herhangi bir NFT veya onaylanmış altcoin’i teminatlandırabilen, çok zincirli, özelleştirilebilir bir p2p ödünç verme platformudur. Yatırımcıların yüz binlerce dolarlık bir yönetişim tokenını elinde bulundurabilmelerini sağlayacak portföy sorununu çözmeyi ve diğer yatırımlara kıyasla sadece küçük bir miktar yatırım yapmayı amaçlıyor.

Bu gönderi Altcoin’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir