Altcoin

Çılgın Yükseliş: Bu 7 Altcoin Tahtadan İnanılmaz Uçuyor!

Bitcoin ve genel altcoin piyasası toparlanmaya devam ederken genel piyasada 7 altcoin değer kazandı. Yazıya başlamadan önce bu altcoin’lerin …

single-image

Bitcoin ve genel altcoin piyasası toparlanmaya devam ederken genel piyasada 7 altcoin değer kazandı. Yazıya başlamadan önce bu altcoin’lerin diğerlerine kıyasla yeni ve bilinmedik olduğunu, ani bir yükseliş yaşadıklarını ve sert bir şekilde düşme olasılığının her zaman yüksek olduğunu belirtmekte fayda var. coinmuhendisi.com olarak detayları aktarıyoruz…

Piyasa hafif bir şekilde toparlanırken 7 altcoin sıçrama yaşadı

Piyasa genelinde en çok değer kazanan altcoin, yüzde 900 ile PAPPAY (PAPPAY) oldu. Geçtiğimiz günlerde 18 milyar token yaktığını açıklayan PAPPAY, internet üzerinden dijital alışverişler ve ödemeler için kullanılabilen bir kripto para birimidir. İkinci olarak, metaverse odaklı olduğunu söyleyen bir meme coin olan FirstDog (FSD) yüzde 658’lik bir yükseliş yaşadı. FSD’yi, yüzde 535’lik bir yükseliş ile BrowniesSwap (BROWN) takip etti.

Dördüncü sırada, yüzde 393’lük değer artışı ile ROBOT SHIB SWAP (RBSHIB) yer alıyor. RBSHIB, ROBOT SHIB’nin yönetim tokenıdır. Proje; RBSHIB ile ticaret, farming, staking gibi işlemlerin yapılabileceğine dikkat çekiyor. Günün en çok yükselenleri listesinde RBSHIB’in ardından yüzde 344 ile Bitsten Token (BST) yer alıyor. Bitsten Token, kendisini, Endonezya ve Asya’daki en büyük borsa olmayı hedefleyen Bitsten Borsasının yerel tokenı olarak tanımlıyor.

UnderMineGold (UMG) isimli bir altcoin de yüzde 294’lük bir yükseliş ile listede yer aldı. Projenin açıklamasına göre Underminegold, NFT ve DeFi’ı entegre eden bir oyun projesi. Son olarak, MiniTesla (MINITESLA) isimli bir proje yüzde 260 yükseldi.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler