Bu Metaverse Coin Büyük Ortaklıkları Duyurdu! İşte Detaylar

Son dönemde metaverse coinler fazlasıyla dikkat çekiyor. Önemli bir metaverse coin olan The Sandbox (SAND) projesi son zamanlarda yatırımcıların gözdelerinden. Sandbox özünde, oyuncuların LAND (arsa) adı verilen dijital arazileri satın alabilecekleri ve diğer kullanıcılarla paylaşmak için bunların üzerinde deneyimler oluşturabilecekleri bir proje. coinmuhendisi.com olarak Sandbox’ın son zamanlarda duyurduğu ortaklıklara bakıyoruz. Yazım sırasında SAND %9 düşmüş olarak 5.05 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Popüler metaverse coin yeni ortaklıklar peşinde

Sandbox, Wall Street Journal ve CNBC gibi ana akım medya tarafından metaverse’in lideri olarak lanse ediliyor. Popüler metaverse coin, Mega City’i adlı projesini geliştirmek için Hong Kong’da müzik, eğlence, finans ve oyun alanlarından birçok ortaklığa giriştiğini duyurdu. The Sandbox, önümüzdeki hafta yeni bir girişim başlatıyor. Bu projeye göre kullanıcılar Sandbox’ın ortaklarının değerli sanal arazilerinin yanında araziler atın alma fırsatına kavuşacaklar. The Sandbox’ın sanal aleminde arsa satın alan kişi/kuruluşlardan bazıları şöyle sıralanıyor:

Adrian Cheng: Hong Konglu yatırımcı Adrian Cheng’in yaklaşık 20 milyar dolardan fazla bir serveti var. Satın aldığı “LAND”ın Mega City adlı projenin önemli merkezlerinden olacağı söyleniyor.

Sun Hung Kai Properties (SHK): The SandBox’a büyük bir miktar fon ayırarak giren portföy girişimlerinden birisi. Bu girişim metaverse projesinin blockchain boyutu ile ilgilenecek. Ayrıca SHK girişimi projenin NFT koleksiyonlarından sorumlu olacak. Şirketin elde ettiği gelirler yardım temalı sivil toplum kuruluşlarına bağışlanacak.

PwC Hong Kong: PwC girişiminin Hong Kong ayağı, The Sandbox’tan arazi satın alarak metaverse alanına adım atmış oldu.

TIMES CAPITAL: Bu şirket, CryptoPunks, Meebits başta olmak üzere The Sandbox’taki en önemli NFT koleksiyonundan sorumlu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir