Bu Altcoin’den NFT Hamlesi Geldi: Fiyat Haberle Pik Yaptı!

BSC tabanlı oyna-kazan oyun platformu Everest Coin (EVCoin), özel NFT koleksiyonlarını kendi platformunda piyasa sürmeye hazırlanıyor. Altcoin projesi ayrıca bir dizi ortaklığını ve ödül havuzlarını tanıttı. İşte ayrıntılar ve son fiyat hareketleri…

Coin (EVCoin) NFT pazarını başlattı

Projenin arkasındaki ekip tarafından gün içinde paylaşılan resmi duyuruya göre, Everest Coin’in NFT pazarı yayınlandı ve bir dizi altcoin projesiyle ortaklığa imza attı. Ayrıca, katılımcıları bekleyen 10.000 dolarlık ödül havuzu da lansmanla birlikte duyuruldu.

Everest Coin, Kasım 2021’de, oyuncuların merkezi olmayan bir şekilde para kazanabilecekleri GameFi modülünü tanıttı. Başarılı ödül mekanikleri ve lansman eşliğinde Everest Coin (EVCoin), kısa sürede milyonlarca GameFi meraklısını bünyesine katmayı başardı. Projenin Afrika ve Orta Doğu sorumlusu Haastrup Olufemi, Everest Coin’in oyun segmentindeki anlatıyı değiştirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor:

Şu anda CryptoKitty ve Axie infinity gibi diğer yerleşik oyna-kazan projelerini yenmek için uğraşıyoruz. BSC’de bir trilyon token arzının piyasaya sürülmesiyle devrim niteliğindeki projemiz, benzersiz ekonomik modeli, yüksek oynanabilirliği ve karşı konulmaz ödül sistemi nedeniyle GameFi dünyasını alt üst ediyor.

Altcoin fiyatı haberlere olumlu tepki verdi

Everest Coin’n yeni başlatılan NFT pazarı çok sayıda oyun içi karakter ve enstrümanlarla bir dizi token’e ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, dünya lideri NFT koleksiyonları Bored Apes Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club’ın üstünlüğüne meydan okumak için Everest Coin’in (EVCoin) geliştiricileri Bored Yeti Club airdrop’u duyurdu. Bu gelişmelerle EVCoin’in 24 saatlik işlem hacmi ATH’si 0.00002285 dolarda pik yaptı.

Bu gönderi Altcoin’ te gönderildi ve ’ te etiketlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir