Bu 7 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 5 Borsa Listeliyor!

Kripto para borsaları, çeşitli altcoin listelemeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Popüler borsalardan olan Kraken, Coinbase Pro, Bitso, Crypton ve BitMart bazı altcoin’lerin ve paritelerin platformlarında yer aldığını duyurdu. Duyuruların ardından bazı kriptoların fiyatlarında artış yaşandı. coinmuhendisi.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu 7 altcoin çeşitli platformlarda yerini aldı

İlk haber, Kraken’dan geldi. Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Kraken, 12 Ocak tarihli bir blog gönderisinde Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT) ve OMG’nin (OMG) artık Japon müşterilerinin kullanımına sunulduğunu duyurdu. Chainlink 25.89 dolardan 27.81 dolara kısa vadeli bir yükseliş gerçekleştirirken yazım sırasında geri çekilmiş durumda. BAT yüzde 5’e yakın bir yükseliş sergilerken OMG yüzde 7.5’lik bir değer kazandı.

İkinci olarak Coinbase Pro, Goldfinch Protocol (GFI) için yatırma işlemlerini açtığını duyurdu ve ardından al-sat işlemlerinin başladığının haberini verdi. GFI, yüzde 12.02’lik bir yükseliş yaşadı.

Üçüncü olarak, popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), Meksika’nın en popüler kripto para borsasında yerini aldı. Bitso, Ethereum tabanlı kripto para Shiba Inu’nun (SHIB) artık platformunda işlem görebileceğini duyurdu. SHIB, yazım sırasında yüzde 5.4’lük bir yükseliş ile 0.00002847 dolardan el değiştiriyor.

Öte yandan Utopia P2P, Bitcoin (BTC)/Tether (USDT) paritesini işleme açtığını duyurdu. Öncü kripto para birimi Bitcoin, Utopia P2P ekibi tarafından oluşturulmuş borsa Crypton’da ABD Doları’na sabitlenmiş en büyük stablecoin olan Tether (USDT) ile bir çift olarak ilk kez sahneye çıkıyor.

Son olarak, kripto para ticaret platformlarından biri olan Bitmart, geçtiğimiz günlerde V1’den V2’ye geçen SafeMoon için destek sağlayacağını açıkladı. Borsa, kullanıcılara bir takas hizmeti sunacak, yani V1’den V2’ye geçiş otomatik olarak yapılacak, böylece platformdaki kullanıcılar bunları manuel olarak aktarmak zorunda kalmayacak. SAFEMOON, yüzde 7’ye yakın bir artış yaşamış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir