Bu 4 Meme Coin İnanılmaz Yükseldi: Yüzde 1.200 Aşıldı!

Bazı Dogecoin ve Shiba Inu benzeri meme coin projeleri, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı ve piyasadaki çöküşe rağmen güçlü kazançlar elde etti. coinmuhendisi.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu 4 meme coin, performansıyla diğerlerini geride bıraktı

NinjaFloki (NJF) dün yüzde 1.233 arttı. Yazım sırasında, yüzde 100’e yakın bir yükseliş yaşamış gibi görünüyor. NinjaFloki, sahiplerini Binance USD olarak ödüllendiren, oyun tabanlı pasif gelir getiren bir kripto para birimi olduğunu söylüyor. Token Çarşamba günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0006106 dolara ulaştı MetaDoge (METADOGE) da geçtiğimiz gün boyunca yüzde 90 artışla işlem gördü. Yazım sırasında, hafif bir geri çekilme yaşamış durumda olduğunu belirtmekte fayda var. MetaDoge kendisini, bu yıl kendi 3D Metaverse oyununu geliştirmeyi planlayan, NFT staking/marketplace tokenı olarak tanımlıyor. Çarşamba günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,001771 dolara ulaşan kripto para, iki kripto para borsasında listeleneceğini duyurdu.

https://twitter.com/MetaDogeBSC/status/1478706418232532994

Shiba Dollars (SHIBADOLLARS) da geçtiğimiz gün yüzde 80’lik bir yükseliş yaşadı ancak yazım sırasında düşüşe geçti.  Shiba Dollars, kripto ve fiat para birimleri arasındaki boşluğu kapatmayı hedeflediğini ve kullanıcılarını Binance USD ile ödüllendireceğini söyledi. Projenin arkasındaki ekip, tokenın piyasa değerinin sadece bir saat içinde 2 milyon dolardan 5 milyon dolara yükseldiğini duyurdu.

Son olarak Saint Inu (SAINT), yüzde 60’lık bir yükseliş yaşadı. Saint Inu kendisini hayırseverlik, oyun ve kripto para birimini bir araya getirmek için ilk Web 3.0 platformunu geliştiren bir “hayır kurumu meme coin’i” olarak tanımlıyor. Token, Twitter’da bir P2E (Play to Earn) oyun fragmanının yayınlandığını duyurdu ve oyunun beta sürümünün yakında yayınlanacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.