Bu 3 Metaverse Coin Patladı: Yüzde 3.600 Aşıldı!

Kripto para piyasalarında düşüş ivmesi devam ederken 3 metaverse coin, yükseliş yaşadı. Yazıya başlamadan önce, bu projelerin yeni olduğunu ve hızlı yükselişleri kadar hızlı bir şekilde düşüş yaşayabileceklerini belirtmekte fayda var. coinmuhendisi.com olarak bugün yükselenleri aktarıyoruz…

Bu 3 metaverse coin, performansıyla diğerlerini geride bıraktı

Öncelikle Metacraft (MCT), yüzde 229’luk bir yükseliş sergiledi. Ancak geçtiğimiz gün boyunca yüzde 3.600’ün üzerinde değer kaydetti. Ocak 2022’de piyasaya sürülen Metacraft, Dungeons and Dragons’ın Oyun, NFT, DeFi, Marketplace ve topluluk yönetişimi özelliklerini birleştiren bir Blockchain versiyonudur. MCT, Metacraft ekosistemini destekleyen platformdaki yerel BEP-20 tokenıdır. Oyun şu anda çevrimiçi ticaret pazarı ve Q1 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan çevrimiçi lider tabloları ve 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan son çevrimiçi PVP modu ile geliştirilmektedir.

İkinci sırada, NinjaFloki (NJF) yer alıyor. Aralık 2021’de piyasaya sürülen NinjaFloki, Unity ile oluşturulmuş bir play-to-earn ve meme coin’i olarak tanıtılıyor. Token, Binance Smart Chain tabanlıdır. Oyun, kullanıcıların engeller, canavarlar ve bulmacalar içeren çeşitli seviyeleri tamamlamaya çalıştıkları bir 2D platform oyununa sahiptir. Kullanıcıların belirli bir ömrü vardır ve ömürleri sona erdiğinde yeniden başlamak zorundadırlar.

Son olarak Dragon Infinity (DI) yüzde 100’e yakın bir artış yakaladı. 4 Ocak’ta piyasaya sürülen Dragon Infinity, Unity üzerine inşa edilmiş bir 3D play-to-earn NFT oyunudur. Projede, kullanıcıların oyunu oynadıkları ve savaşları kazandıkları için bir ödül alabilecekleri bir BSC tabanlı token olan DI yer alıyor. Oyun, diğer ejderhalara karşı savaşları kazanmak için beceri kullanmaları etrafında döner. Kullanıcılar, niteliklerini geliştirmek ve rakiplerine üstünlük sağlamak için ejderhalarını özelleştirebilir ve yükseltebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.