Bu 2 Meme Coin’den Müjde: 2 Popüler Borsa Listeliyor!

Kripto para borsası Bitmart, bugün dijital varlık platformlarına meme coin’i SHIBDOGE için destek ekleyeceklerini açıkladı. Ayrıca bir başka meme coin projesi Floki Inu (FLOKI) başka bir büyük merkezi kripto borsasına girmeyi başardı. Ayrıntılar için Coinmühendisi.com okumaya devam ediniz.

Bitmart ShibaDoge’u listeleyeceği için token fiyatı yükseldi

Kripto para borsası Bitmart, 16 Mart 2022’de dijital varlık platformlarına meme coin’i SHIBDOGE için destek ekleyeceklerini doğruladı.

BitMart, Cayman Adaları merkezli merkezi bir borsa. Ayrıca New York, Çin, Hong Kong ve Seul’de dört ofisi bulunuyor. Bitmart Exchange’deki listeleme, böyle yeni ortaya çıkan köpek temalı bir meme coin projesi için çok şey ifade ediyor. Bu nedenle SHIBDOGE bugün iyi performans gösteriyor ve bu yazının yazıldığı sırada meme coin gün için %2,13 artışla 0,0000000000000000317 dolardan işlem görüyordu.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, SHIBDOGE’nin dolaşımdaki arzı 194 sekstilyon tokenin üzerinde. Bununla birlikte, meme coin kripto alanında yeni olduğu için CMC henüz piyasa değerini doğrulamıyor. SHIBDOGE yeni basılmış bir token ve tokenin adından da anlaşılacağı gibi, SHIB ve DOGE topluluğunu bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Meme coin projesi Floki Inu kripto borsası CoinEX’te

Huobi Global ve CoinDCX’te listelenmesinden iki haftadan kısa bir süre sonra meme coin projesi Floki Inu (FLOKI) başka bir büyük merkezi kripto borsasına girmeyi başardı. Dün, Aralık 20917’de kurulan CoinEx, FLOKI’yi listelediğini duyurdu:

CoinMarketCap verilerine göre, FLOKI şu anda son 24 saatlik dönemde %0,43 artışla 0,00002728 civarında işlem görüyor.

Bu kripto para birimini yaratma fikri, Dogecoin (DOGE) savunucusu Elon Musk’ın 25 Haziran’da Shiba Inu köpeğinin adının ‘Floki’ olacağını tweet atmasından sonra doğdu.

Bu ay şimdiye kadar FLOKI Vikings için listelemeler açısından oldukça başarılı bir ay oldu. İlk olarak, 2 Mart’ta Huobi Global’den meme coin’i FLOKI için şu duyuruyu aldık:

Mart ayının ilerleyen günlerinde FLOKI, işlem hacmine göre muhtemelen Hindistan’ın en büyük kripto borsası olan CoinDCX’te işlem görmeye başladı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.