Bitcoin Investment

Boğalar ve ayılar göstergesi, Shiba Inu (SHIB) fiyatının geleceği hakkında ne söylüyor?

Kripto Para Haber – Shiba Inu boğalar ve ayılar göstergesi, SHIB alıcıları ve satıcıları hakkında ve buna bağlı olarak fiyat hareketiyle ilgili …

single-image

Kripto Para Haber – Shiba Inu boğalar ve ayılar göstergesi, SHIB alıcıları ve satıcıları hakkında ve buna bağlı olarak fiyat hareketiyle ilgili fikir verir. Shiba Inu, 30 Kasım’da 0.000055 dolara ulaştıktan sonra yatay ticarette devam ediyor. SHIB, dünkü düşüşün ardından %4.13 düşüşle 0.0000354 dolardan işlem görüyor.

IntoTheBlock boğalar ve ayılar göstergesi, belirli bir günde işlem gören toplam hacmin %1’inden fazlasını satın alan veya satan adreslerin sayısını izler. %1’den fazlasını satın alanlar boğalar, %1’den fazlasını satanlar ise ayılardır. Boğalar ve ayılar arasındaki fark, büyük oyuncular tarafından net alım/satım faaliyetinin anlaşılmasını sağlar.

Adres sayımına göre, Shiba Inu boğaları ve ayıları, son yedi gün içinde ayıların üstünlük kazanmasıyla mücadeleyi sürdürüyor. Boğalar tarafından satın alınan ve ayılar tarafından satılan toplam miktarı toplayan hacim görünümü ise oldukça ilginç bir şeye işaret ediyor.

Son yedi günlük dönemde boğalar tarafından toplam 22.84 milyar SHIB satın alınırken, ayılar tarafından 21.33 milyar SHIB satıldı. Genel olarak, son yedi günde satın alınan SHIB miktarı, satılanı yaklaşık 1,51 milyar aştı ve bu fiyat için olumlu bir işaret.

Shiba Inu fiyat hareketi Göreceli güç endeksi (RSI), bir varlığın aşırı alım veya aşırı satım koşullarını tahmin etmek için kullanılan bir göstergedir.

Shiba Inu’nun günlük grafiğindeki RSI, olası konsolidasyon veya yatay ticaret öneren 50 nötr işaretinin yakınında geziniyor. Bu aynı zamanda avantajın ne boğalara ne de ayılarda olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu’nun, Kasım 2020’deki tüm zamanların en düşük seviyesinden %62.693.461 artışla şimdiye kadar etkileyici bir 2021 geçirdiği söylenebilir. Yıl sona ererken, Shiba Inu’nun 2022 için bir sonraki hamleyi düşünmesi ve konsolide olması biraz zaman alabilir.

CoinMarketCap verilerine göre Shiba, son 24 saatte 1,35 milyar dolarlık işlem hacmiyle piyasa değerine göre 13. sırada yer alıyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Hoşunuza Gidebilecek Gönderiler