Bitcoin, ETH, XRP ve SHIB Stabil: Bu 5 Altcoin ise Uçuyor!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Shiba Inu (SHIB) gibi piyasa değeri ile en büyüklerden olan kripto paralar; geçtiğimiz 24 saat boyunca oldukça stabil idi. Fiyat değişimleri yüzde 0.5-1 aralığında kaldı. Ancak, piyasa değerinden bağımsız olarak genel kripto para piyasasına bakıldığında 5 altcoin en çok değeri  kazanmış gibi görünüyor. coinmuhendisi.com olarak bu altcoin’leri inceleyeceğiz, ancak yazıya başlamadan önce bu altcoin’lerin çoğunun yeni olduğunu ve fiyatların hızla düşme olasılığının her zaman olduğunu belirtmekte fayda var.

Haftanın ilk gününe bu 5 altcoin damga vurdu

Haftanın ilk gününde en çok yükselen altcoin, yüzde 1.212 ile NinjaFloki (NJF) oldu. NJF, kendisini, oyun tabanlı pasif gelir üreten bir kripto para birimi olarak tanıtıyor. Kripto paranın arkasındaki ekip, yakın zamanda, tokena yatırım yapanların sayısının 5.000’i aştığını duyurdu.

https://twitter.com/ninjaflokitoken/status/1480440397029593094

İkinci olarak, “küresel bir sanat inovasyon projesi” olan ARTi Project (ARTI) yüzde 669.19’luk bir yükseliş yaşadı. Ormeus Cash (OMC) ise yüzde 668’lik değer kazanarak ARTI’yı takip etti. Ormeus Cash 2018 yılında piyasaya sürülen ve Ethereum platformunda faaliyet gösteren bir kripto para birimidir.

Dördüncü olarak Binance Smart Chain tabanlı, hiper deflasyona dayalı bir token olan MetaNetflix (MetaNet) yüzde 208’lik bir değer artışı yakaladı.  MetaNet, yakın zamanda bir borsada listeleneceğinin haberini verdi. Hangi borsa olacağını tahmin edenlere 250 dolarlık bir hediye kartı verilecek. Son sırada, yüzde 152’lik bir yükseliş ile All Sports (SOC) yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.